Втратили картку?

Безкоштовні номери телефонів Міжнародної служби клієнтської підтримки Visa

ДОКЛАДНІШЕ

Потрібна допомога у зв'язку з втратою або викраденням картки? Де б ви не знаходилися, Міжнародна служба клієнтської підтримки Visa відповість на ваші питання 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Номер надання підтримки (Україна) 0 800 305 79 7

Ви також можете зателефонувати за номером +1 (303) 967 1090 з будь-якої країни світу (можливий дзвінок за рахунок абонента).
* У деяких країнах може стягуватися плата за дзвінок з готелю або з мобільного телефону

Якщо ви недалеко від дому
  • Негайно зв'яжіться з вашим банком і повідомте про втрату або крадіжку картки та здійсніть запит на заміну картки поштою.
  • Зберігайте назву банку-емітента вашої картки, телефон клієнтської служби підтримки, і номер вашого рахунку Visa в зручному місці, окремо від картки.

Якщо ви подорожуєте

  • Перед тим як подорожувати запишіть безкоштовний номер екстреної служби підтримки для вашого місця призначення, і тримайте його при собі, окремо від картки.
  • Щоб зв'язатись з Міжнародною службою клієнтської підтримки Visa ви можете скористатись безкоштовним міжнародним номером телефону.

Звертаємо вашу увагу, що за використання безкоштовного номера телефону, включно з номерами для платних дзвінків з мобільних телефонів у готелях, можуть зніматися гроші. За такі збори Visa відповідальності не несе. Платні дзвінки на номер +1 303 967 1090 слід здійснювати з допомогою міського оператора зв'язку.

Безкоштовні номери телефонів Міжнародної служби клієнтської підтримки Visa

ДОКЛАДНІШЕ