Платформа Visa Developer відкрита для бізнесу

Розробникам надається відкритий доступ до API через Visa Developer.


Торгівля переходить у цифрові канали. Все більше споживачів і продавців використовують електронні пристрої, щоб оплачувати покупки та отримувати за них гроші. Ми задоволені цими змінами у Visa, тому що вже майже 60 років працюємо над тим, щоб замінити готівку на ефективніші та безпечніші електронні платежі. З радістю повідомляємо про запуск Visa Developer – нової відкритої платформи, яка надає розробникам мобільних додатків доступ до платіжних технологій, продуктів і сервісів Visa.

Visa Developer призначена для розробників програмного забезпечення у фінансових установах, торговельних і технологічних компаніях – всіх, хто причетний до торгівлі нового покоління. Наша мета проста: для держателів карток Visa кожна оплата має бути безпечною та зручною завдяки спеціальним технологіям.

«Ми розділили на частини пакет продуктів і сервісів Visa та надали розробникам доступ до основних способів оплати», – говорить Раджат Taнeджa, виконавчий віце-президент з технологій у Visa. «Ми вважаємо, що це дасть користувачам абсолютно новий досвід електронної торгівлі з інтегрованими способами оплати Visa, безпекою і зручністю, яку звикли очікувати від Visa».

Як це працює?

Розробники мобільних додатків можуть зареєструватися зараз через доступний у всьому світі Visa Developer Center і переглядати API (інтерфейси програмування додатків) та документацію найпопулярніших цифрових платіжних технологій Visa. Вони будуть мати можливість вдосконалити свої додатки, інтегруючи Visa API, і протестувати готові продукти в пісочниці Visa Developer.


Розробники тепер можуть скористатися перевагами доступу до клієнтів у всьому світі, перевагами безпеки та платіжними технологіями Visa, щоб зробити шлях до покупок, їхньої оплати й отримання коштів простішим і швидшим. Давайте програмувати разом! Дізнайтеся більше: www.visa.com/developer.