Меню

Вітайте безконтактні технології Visa!

Visa payWave – це новітня технологія безконтактних платежів,
яка робить щоденні оплати простими та безпечними. Треба лише прикласти картку, смартфон чи стікер до термінала. Платіть безконтактно та насолоджуйтесь швидкими і зручними розрахунками!


Безконтактні платежі Visa payWave – це:

 • 1

  Зручно
  Більше не доведеться чекати решту та підписувати чек

 • 2

  Швидко
  Безконтактна оплата займає кілька секунд

 • 3

  Безпечно
  Cплачуючи безконтактно,
  ви не випускаєте картку з рук


Сплатити безконтактно можна з допомогою:

 • Картки Visa payWave

 • Смартфону зі спеціальним платіжним додатком

 • Стікера – він передає платіжні інструкції за тією ж технологією, що й картка, але його ви можете наклеїти на будь-яку річ, наприклад, на гаманець.


Як це працює?

 • Крок 1: Перевірте

  Переконайтесь, що на терміналі є символ безконтактної оплати.

 • Крок 2: Прикладіть

  Скажіть касирові, що ви будете платити безконтактно. Піднесіть картку Visa payWave, стікер або смартфон з підтримкою безконтактної оплатної технології до термінала.

 • Крок 3: Сплатіть

  На екрані з’явиться повідомлення або прозвучить звуковий сигнал, який підтверджує, що транзакція – успішна. Попросіть касира надати чек, якщо він вам потрібен. Покупка – здійснена!

Настрій Євробачення-2017!
#visa2eurovision

Серед усіх фото і відео ми оберемо найкрутіші та розіграємо приємні подарунки.
Подробиці акції – на нашому сайті та у Facebook

Увага! На підставі положень п.10.7. Офіційних Правил Акції, відповідно до п. п.8.2.,10.7,10.9.,10.14. Офіційних Правил, за рішенням Організатора Акції публікація підсумків Акції на Сайті та вручення Заохочень Переможцям в рамках Акції "Настрій Євробачення-2017!" здійснюватиметься до 30 вересня 2017р. (включно), якщо окремо не буде обумовлено інше.

Рекламна акція «Подорож Visa2Eurovision» завершена.

Якщо ви правильно відповіли на всі запитання вікторини, ви візьмете участь у розіграші головного призу – поїздки до країни-переможниці конкурсу.

Слідкуйте за новинами – результати будуть оголошені після фіналу Євробачення-2017, згідно з правилами акції!

Правила акції
Переможцi акції

Увага! На підставі положень п.10.7. Офіційних Правил Акції, відповідно до п. п.8.2.,10.7,10.9.,10.15. Офіційних Правил, за рішенням Організатора Акції  відбулись наступні зміни строків в рамках Акції "Подорож #Visa2Eurovision":

- Оголошення Переможця Акції та його сповіщення здійснюватиметься до 31 липня 2017 року (включно), якщо окремо не буде обумовлено інше.
- Перевірка та підтвердження відомостей про Переможця Акції здійснюватиметься до 7 серпня 2017 року (включно), якщо окремо не буде обумовлено інше.
- Публікація підсумків Акції та вручення Заохочення Акції Переможцю здійснюватиметься до 18 серпня 2017 року (включно), якщо окремо не буде обумовлено інше.

Увага! Повідомляємо що відповідно до Офіційних Правил Акції, у звязку з невиконанням Переможцем умов п.7.8. Офіційних правил Акції, право на отримання Заохочення Акції отримує другий Резервний переможець – Потравна Натілія. Вітаємо!

Нагадуємо, що у випадках, передбачених п.7.8. Офіційних Правил Акції, процедура переходу права на отримання Заохочення Акції чинна та діє для кожного з Резервних переможців Акції.