Використання банкоматів за кордоном

Як мені дізнатися, чи приймається моя картка за кордоном?
Перевірте, чи є на вашій банківській картці логотип Visa або PLUS. Якщо є, ви зможете використовувати цю картку в будь-яких банкоматах із вказаними логотипами. Радимо дізнатися в банку, чи є обмеження щодо використання вашої картки за кордоном і чи потрібно вам повідомляти банк перед тим, як вирушити в поїздку.

Як знайти банкомат у країні, куди я збираюся поїхати?
Картки Visa приймаються в більш ніж 200 країнах і регіонах по всьому світу. Ви можете знайти банкомат у пункті призначення за допомогою послуги Пошуку банкоматів, або шукайте банкомати з логотипами Visa чи PLUS на місці.

Чи буде мій PIN-код діяти в іншій країні?
Так.* PIN-код, який ви завжди використовуєте, також діятиме за кордоном. Однак деякі банкомати приймають лише 4-значні PIN-коди. Зв'яжіться зі своїм банком, якщо ваш PIN-код довший за 4 знаки або містить літери.
* Деякі емітенти можуть вимагати заміну PIN-коду. Будь ласка, зв'яжіться з вашим банком до поїздки.

Чи зможу я вибрати в банкоматі свою рідну мову?
Більшість банкоматів надають можливість вибору мови. Ймовірно, ви зможете вибрати мову, яку розумієте.

Які операції окрім зняття готівки дозволяє банкомат?
У більшості банкоматів ви можете перевірити баланс свого рахунку. Деякі банкомати також пропонують вибрати рахунок, який необхідно перевірити.

Чи існує додаткова комісія при знятті готівки за кордоном?
Так. Зазвичай банки стягують умовну комісію за цю послугу. Зв'яжіться з вашим банком для отримання детальнішої інформації. Іноді комісія також може бути утримана банком, якому належить банкомат. У таких випадках на екрані банкомата з'являється повідомлення.

Чи буде баланс рахунку відображатися у валюті моєї країни?
Деякі банкомати відображатимуть стан рахунку у валюті вашої країни, а деякі — у місцевій. Пам'ятайте про це під час перевірки балансу на екрані.

Чи існує номер, за яким можна зателефонувати, якщо мені буде потрібна допомога при знятті готівки за кордоном?
Ви можете дзвонити в Міжнародну службу клієнтської підтримки Visa 24 години на добу, 365 днів на рік. Щоб переконатися, що у вас правильний номер для вашого місцерозташування, натисніть тут.

Що робити, якщо банкомат «проковтнув» мою картку?
Банкомати розраховані на запобігання шахрайству та можуть забрати вашу картку у випадку багаторазових спроб зняття готівки з неправильним PIN-кодом. Негайно повідомте про подібну ситуацію. На банкоматі має бути телефон місцевої служби підтримки. Якщо банкомат розташований поруч із відділенням банку, зверніться до персоналу банку. Вас попросять засвідчити особу, пред'явивши відповідні документи. Якщо ви не можете повернути картку, негайно повідомте про це ваш банк.

Що робити, якщо банкомат видав неправильну суму?
Якщо ви отримали неправильну суму, повідомте про це ваш банк. Як правило, банк, якому належить банкомат, має помітити помилку і відкоригувати суму транзакції, зв'язавшись із емітентом вашої картки. Втім, переконайтеся, що з вашого рахунку списана правильна сума.

Де я можу отримати більш детальну інформацію про використання банкоматів за кордоном?
Будь ласка, зв'яжіться з вашим банком для отримання детальнішої інформації.

ПОШУК БАНКОМАТІВ