Інновації в компанії Visa

Наша команда з інновацій та дизайну Visa, що складається з дизайнерів, інженерів, експертів із продукції та лідерів у галузі інновацій, допомагає клієнтам перемагати на конкурентному ринку, створюючи розумніші, швидші та безпечніші комерційні рішення для своїх споживачів. Ось як ви можете співпрацювати з центрами інновацій та дизайну Visa.

Спробуйте наш інноваційний центр і студію

Спробуйте прожити день в ролі підключеного споживача та дізнайтеся, як ми змінюємо майбутнє платежів за допомогою захоплюючих відео про інноваційні технології.

Відкрийте для себе можливості для інновацій

На наших дослідницьких семінарах ми пропонуємо захоплююче глибоке занурення в галузеві тенденції та визначення пріоритетів у сферах розвитку, що дає змогу клієнтам розкрити свої можливості на основі досліджень користувачів.

Створюйте передові рішення та набувайте досвід разом

Ми використовуємо методи проектування, щоб зрозуміти проблемні моменти, перевірити концепції, дизайнерські рішення, пілотувати продукти, а також запускати й інтегрувати нові продукти у платіжну екосистему.


Наші майданчики

Маршрути

Давайте співпрацювати

Відвідайте наш інноваційний центр у Сан-Франциско або інноваційну студію у Нью-Йорку, щоб дослідити нові можливості для своїх клієнтів.