Крістіна Дорош очолила регіональний підрозділ Visa, який включає Україну та ще 16 країн

Visa, глобальний лідер у сфері цифрових платежів, оголосила про нове призначення на ринках України, Грузії, країн СНД та Південно-Східної Європи.

КИЇВ, 4 березня 2024 року — Компанія Visa призначила Крістіну Дорош старшою віце-президенткою, регіональною менеджеркою Visa в 17 країнах.

Дорош відповідатиме за операційну діяльність та визначатиме стратегію Visa у Південно-Східній Європі, Центральній Азії, країнах Кавказу, Україні та Молдові.

Крістіна Дорош має понад 20 років досвіду роботи в провідних фінансових установах. До команди Visa вона приєдналася 2016 року, очоливши регіональний підрозділ продуктів, що відповідає за ключові карткові продукти Visa (дебетові, кредитні та преміальні), розробку платформ лояльності, цифрові рішення та push-платежі. У 2019-2021 роках вона обіймала посаду регіональної менеджерки Visa в Грузії та Вірменії, а після цього очолила бізнес компанії у Центральній Азії та Азербайджані.

Крістіна Дорош змінила на посаді Віру Платонову, яка обійняла нову посаду Chief Revenue Officer for Money Movement Solutions на глобальному рівні та керуватиме регіональними відділами продажів і розробки рішень для Visa Direct, транскордонних рішень (VXBS) і B2B Connect. Нова посада передбачає релокацію до Північної Америки.

«Ми раді оголосити Крістіну новою очільницею регіону України, Грузії, країн СНД та Південно-Східної Європи. Маючи понад двадцять років досвіду у фінансовій галузі, включаючи дев'ять років роботи у Visa, Крістіна як досвідчена лідерка допоможе й надалі прискорювати процес інновацій у сфері платежів. Працюючи спільно з амбіційними місцевими командами, Крістіна сприятиме зростанню ринку та розвитку стратегічних партнерств із представниками державного та приватного секторів у нинішній час колосального прогресу та широких можливостей», - сказав Ендрю Торре, Президент Visa в регіоні Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки.

«Беручи на себе більшу відповідальність за бізнес-операції Visa, я прагну тісніше та ширше співпрацювати з нашими клієнтами та партнерами, пропонуючи ще більше інноваційних платіжних рішень в регіоні і продовжуючи забезпечувати швидкий, безпечний і легкий рух грошей через інноваційну мережу Visa», — повідомила Крістіна Дорош, старша віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.


Інформація про Visa

Visa (NYSE: V) — світовий лідер індустрії електронних платежів. Visa обробляє платіжні транзакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими установами у понад 200 країнах. Наша місія — об'єднати світ за допомогою найбільш інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоб сприяти благополуччю споживачів та процвітанню бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті visa.com.ua.