Visa та Emerging Europe створили платформу цифрового ком'юніті She's Next для підприємниць

Функціонуючи як професійна соціальна мережа, платформа об'єднає підприємниць та лідерок з України та всього регіону Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу та надасть їм інструменти для нетворкінгу, обміну досвідом та розширення бізнесу на міжнародному рівні.

КИЇВ, 12 ЧЕРВНЯ 2023 року — Visa оголосила про запуск платформи цифрового ком'юніті She's Next для підприємниць із країн Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, створеної в партнерстві з Emerging Europe, авторитетною платформою для розвитку бізнесу та спільнот, що спеціалізується на цьому регіоні, — shesnext.emergingeurope.org.

Мета платформи — об'єднати підприємниць із різних країн та створити можливості для нетворкінгу, обміну досвідом та розширення бізнесу на міжнародному рівні.

«Ініціатива She's Next Empowered by Visa спрямована не лише на розширення можливостей жінок, а й на створення спільноти амбітних однодумниць, — прокоментувала Віра Платонова, старша віцепрезидентка, директорка регіонального представництва Visa в 17 країнах. — Проводячи міжнародні заходи, присвячені жіночому підприємництву, ми помітили цікаву деталь: учасниці попередніх проєктів She's Next із різних країн легко знаходять спільну мову на основі однакових інтересів та цінностей. Результати опитування серед власниць бізнесів із країн Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, проведеного Visa в партнерстві з Emerging Europe 2022 року, показали, що 85% респонденток готові приєднатися до міжнародної спільноти підприємців. Тому ми створили її, щоб жінки могли ділитися передовим досвідом, навчатися одна в одної та зростати як лідерки. Переконана, що платформа цифрового ком'юніті She's Next стане справжнім проривом для всіх підприємниць України та всього регіону».

Сайт, на якому розміщена платформа, містить різноманітний контент, доступний для всіх. Жінки можуть дізнатися більше про лідерство, інших підприємниць, знайти натхнення та здобути корисні навички. Також на веб-сторінку додається корисний контент, створений у співпраці з Emerging Europe: подкасти, інтерв'ю, авторські колонки з практичними порадами від експертів із різних галузей.

Платформа цифрового ком'юніті - частина сайту, що доступна тільки для зареєстрованих користувачів, - включає всі функції професійної соціальної мережі (стрічку новин, групи за інтересами, інструменти для створення публікацій та обміну повідомленнями) і дозволить лідеркам та підприємницям спілкуватися, знаходити ділові контакти, менторів, постачальників чи інвесторів, а також розвивати особистий бренд.

«Під час численних глибинних інтерв'ю, які ми провели в рамках дослідження, підприємниці та засновниці стартапів говорили про те, як важливо ділитися знаннями та, що ще значущіше, дізнаватися про те, як інші жінки долали труднощі. Таким чином, платформа призначена не тільки для взаємного навчання, а й надасть можливості для менторства, створення міжнародних зв'язків, а також пошуку фінансування та допомоги з боку організацій, що підтримують бізнеси. І все це завдяки одному зручному та доступному інструменту», — поділився Ендрю Врубель, партнер-засновник Emerging Europe.

Платформа цифрового ком'юніті She's Next надасть користувачкам можливість:

  • заповнити детальну анкету під час реєстрації, вказавши свою країну та країни, що цікавлять, професійну галузь, цілі перебування на платформі, щоб далі отримувати таргетовану допомогу від ком’юніті-менеджера;
  • знаходити бізнес-партнерів;
  • розвивати свій особистий бренд та підвищувати впізнаваність свого бізнесу, публікувати пости та матеріали;
  • знаходити менторів за власним запитом та ставати менторами, маючи бажання ділитись знаннями та досвідом;
  • брати участь в обговореннях, вебінарах, подіях;
  • дізнаватися про заходи та можливості в рамках She's Next Empowered by Visa у своїй та інших країнах.

Також кожна нова учасниця платформи матиме змогу поспілкуватися з ком'юніті-менеджером, який допоможе їй зорієнтуватися в спільноті, знайти групи за інтересами та завести знайомства, а також поділиться посиланнями на корисні матеріали.

Платформа цифрового ком'юніті She's Next відкрита для всіх, хто цікавиться підприємництвом, починаючи з тих, хто має бізнес-ідею, але ще не має бізнесу, до власниць стартапів і жінок, які керують розвиненими підприємствами.

Дізнатися більше та приєднатися можна за посиланням shesnext.emergingeurope.org.


Інформація про Visa

Visa (NYSE: V) – світовий лідер індустрії електронних платежів. Щорічно Visa обробляє платіжні транзакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у понад 200 країнах. Наша місія – об'єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоби сприяти процвітанню споживачів, бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті visa.com.ua.

Інформація про Emerging Europe

Emerging Europe — це платформа для розвитку спільнот та бізнесу зі штаб-квартирою в Лондоні, яка допомагає державним та приватним організаціям зростати та розширюватися на міжнародному рівні. Наша місія — сприяти сталому зростанню в країнах Європи, що розвиваються. Ми є ідеальним партнером для всіх, хто бажає орієнтуватися в обстановці в регіоні або розширювати там діяльність. Завдяки глибокому аналізу, вивченню ринку, дослідженням, програмам та цікавому контенту ми допомагаємо компаніям, урядам та організаціям громадянського суспільства процвітати. Ми надаємо їм цільову інформацію, доступ до ключових зацікавлених сторін та дані для ухвалення правильних бізнес-рішень. Наша онлайн-платформа Emerging Europe є найавторитетнішим у світі джерелом аналітичних матеріалів про регіон англійською мовою.

Контакти для ЗМІ

Олена Гавінська

Директор з корпоративних комунікацій
Visa CISSEE

Т.: +38 044 22 00 300

[email protected]

Олексій Гордєєв

Старший фахівець з комунікацій

Т.: +38 096 951 91 28

[email protected]

facebook.com/alexey.gordyeyev