ПриватБанк та Visa представили в Україні мобільне рішення для перевізників на базі додатку «Термінал»

КИЇВ, 18 грудня 2023 — ПриватБанк та Visa під час спільного заходу, присвяченого інноваціям для підтримки малого бізнесу в Україні, представили нове мобільне платіжне рішення на базі додатку «Термінал» для перевізників, що забезпечує зручність та доступність безконтактних платежів для громадського транспорту.

Технологія безконтактних платежів на базі додатку «Термінал» для транспорту – зручне та просте у впровадженні рішення, яке відкрито для всіх перевізників та вже працює у маршрутних таксі Києва та області. Безконтактні платежі доступні у 20 автобусах маршруту №368 м. Контрактова – Боярка, 18 автобусах маршруту №820 м. Контрактова – Вишневе, та 10 автобусах маршруту №805 м. Вокзальна – Вишневе.

Додаток «Термінал» для Android та iPhone на базі технології Visa Tap to Phone дає можливість підприємцям та малому бізнесу приймати безготівкові платежі зі смартфону, без додаткового обладнання – POS-терміналів, зчитувачів карток, QR кодів чи іншого. Розроблений командою ПриватБанку в партнерстві з Visa додаток «Термінал» на базі Tap to Phone – це комплексне готове рішення для бізнесу, яке дає не лише можливість приймати платежі, а й фіксувати грошові операції за допомогою програмного PPO, створювати та фіскалізувати чеки, передавати інформацію до податкової – все це можна зробити зі смартфону.

«Додаток «Термінал» став проривною технологією військового часу, з якою підприємці змогли не відмовляти у прийомі безготівкової оплати з початку війни та блекаутів, а також отримати зручне інтегроване рішення, щоб виконати вимоги законодавства щодо обовʼязкового ведення розрахункових операцій, – відзначив Сергій Макаренко, керівник Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку. – Визначною подією року для України став запуск «Терміналу» для iPhone наприкінці жовтня. Команда еквайрингу ПриватБанку та наші партнери з Visa справжні герої. Зрештою, після Нідерландів та Британії ми третя країна в Європі та сьома у світі, де бізнес може приймати оплату картками без POS-терміналів, маючи лише iPhone».

За два роки після запуску першого додатку «Термінал» для Android та у жовтні 2023 на iPhone, можливістю приймати безготівкові платежі з власного смартфону користуються вже понад 60 тисяч українських підприємців усіх сфер бізнесу – салонів краси, крамниць, кавʼярень, СТО, а також «мобільних» бізнесів кур’єрської доставки та вуличної торгівлі. кількість транзакцій становить до 6,5 млн на місяць на загальну суму понад 2,7 млрд грн.

«Ми у Visa пишаємося плідним партнерством, яке нам вдалося побудувати із ПриватБанком. Співпраця глобального лідера у сфері цифрових платежів та найбільшого державного банку України – це саме та синергія, яка вже багато років приносить численні переваги мільйонам клієнтів ПриватБанку та держателів карток Visa. Переконана, наші спільні проєкти та рішення й надалі сприятимуть розвитку безготівкової економіки в Україні та відкриватимуть українським споживачам двері у світ швидких та надійних електронних платежів», – прокоментувала Світлана Чирва, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові.

Учасники заходу змогли особисто протестувати, як працює «Термінал» у торгівельних точках малого бізнесу, частина з яких були представлені під час заходу – кавʼярня, квіткова крамниця, перукарня, кіоск з продажу квитків на заходи, і звичайно, служба курʼєрської доставки. Після завершення заходу, який організатори назвали «Термінал» квест, його учасники могли дістатися до метро маршрутними таксі, які працюють та приймають оплату за проїзд за допомогою «Терміналу».


Інформація про ПриватБанк

ПриватБанк - найбільший державний банк України. На сьогодні в банку обслуговуються понад 18 мільйонів активних клієнтів, а загалом його послугами користуються 70% українців. Банк є лідером в роздрібному сегменті та активно впроваджує послуги для малого та середнього бізнесу, має потужну цифрову екосистему та розгалужену мережу з понад 1100 відділень, 5000 банкоматів,10 000 терміналів самообслуговування та 223 000 POS-терміналів по всій території країни. Робота ПриватБанку спрямована на розвиток економіки України, підтримку українців та українського бізнесу і під час війни. Беремо і робимо! Дізнайтесь більше на сайті privatbank.ua.

Інформація про Visa

Visa (NYSE: V) — світовий лідер індустрії електронних платежів. Щороку Visa обробляє платіжні трансакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями в понад 200 країнах. Наша місія – об'єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, аби сприяти процвітанню споживачів, бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей в усьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті Visa.com.ua.