Visa відкриє у Польщі новий глобальний Центр технологій та продуктів для підтримки моделі розвитку інновацій 24/7

Перший стратегічний Центр технологій і продуктів Visa в Центральній і Східній Європі розширить присутність Visa – компанії, яка інвестує в усьому світі для стимулювання подальшого стрімкого зростання цифрової комерції та платежів. Хаб може працевлаштовувати українських IT-спеціалістів, особливо тих, хто вимушено перебуває поза межами України.

КИЇВ, 25 травня 2023 р. — Світовий лідер цифрових платежів Visa планує відкрити у Польщі глобальний Центр технологій та продуктів, перший для Visa у Центральній та Східній Європі.

Протягом наступних кількох років у Центрі працюватимуть до 1 500 нових спеціалістів з технологій та продуктів, позаяк Visa інвестує у всьому світі для підтримки своєї моделі розвитку інновацій у режимі 24/7 та стимулювання подальшого стрімкого зростання цифрової комерції та платежів.

"Наступна хвиля нашої дорожньої карти продуктів та інновацій є ще більш захоплюючою, бо ми зосереджуємося на наступному поколінні штучного інтелекту, кібербезпеці та стійкості та доступності нашої мережі для всіх, хто від неї залежить", - сказав Раджат Танеджа, президент Visa з питань технологій.

Особливу роль Центр гратиме для українських фахівців у галузі технологій та IT, зокрема для тих, хто вимушено перебуває за кордоном (у т.ч. у Польщі). Близькість цього великого технологічного хабу до України та активний пошук талановитих спеціалістів з регіону відкриває широкі можливості для українських IT-спеціалістів та розвитку регіонального ринку в цілому.

"Надзвичайно приємно, що Visa, з її унікальним світовим досвідом та ноу-хау, обрала нашу країну з усіх можливих локацій, тим самим зміцнюючи позицію Польщі як найкращого місця для інвестицій у сектор нових технологій", - заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

"Як глобальна компанія, яка веде бізнес у понад 200 країнах і територіях, для нас важливо інвестувати у місцеві таланти, створюючи регіональні технологічні хаби, які дозволяють нам обслуговувати нашу глобальну клієнтську базу краще, ніж будь-коли раніше", - сказала Шарлотта Хогг, генеральна директорка Visa в Європі. "Ми прагнемо до різноманітності та інклюзивності і гарантуємо, що у міру зростання Visa відображатиме широкий спектр поглядів, які формують спільноти, де ми живемо і працюємо. У Польщі це означатиме залучення різноманітного кадрового резерву також. Ми будемо раді талантам з України та інших частин регіону".

Visa визнає вирішальну роль, яку відіграють цифрові навички в сучасній економіці, і прагне підтримувати зусилля ЄС, спрямовані на формування більш конкурентоспроможної та цифрової робочої сили. Ця інвестиція підкреслює зобов'язання Visa сприяти цифровій інклюзії та надавати людям можливість процвітати в цифрову епоху.

Більш детальна інформація про новий глобальний центр технологій та продуктів Visa буде опублікована в найближчі місяці. Відкриті вакансії в Польщі можна знайти тут.


Інформація про Visa

Visa (NYSE: V) – світовий лідер індустрії електронних платежів. Щорічно Visa обробляє платіжні транзакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у понад 200 країнах. Наша місія – об'єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоби сприяти процвітанню споживачів, бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті visa.com.ua.

Контакти
Олена Гавінська
Директор з корпоративних комунікацій
Visa CISSEE
[email protected]