Visa та команди Red Bull на Формулі-1 оголошують про глобальне партнерство

  • У рамках партнерства представлено нову назву та ідентичність команди Формули-1 — Visa Cash App RB

  • Visa стане першим глобальним партнером команд Red Bull на Формулі-1, а логотип компанії з’явиться на обох автомобілях

  • Visa та Cash App підтримуватимуть команду жіночого чемпіонату Академія F1, просуваючи рівність у спорті

КИЇВ, 26 січня 2024 — Формула-1 розпочинає сезон 2024 року в новому вигляді та з новою підтримкою. Сьогодні команди Red Bull на Формулі-1 та Visa (NYSE: V) оголосили про укладення безпрецедентної багаторічної угоди, згідно з якою Visa стане першим глобальним партнером обох команд Red Bull на Формулі-1, а склад учасників Формули-1 поповниться новою командою — Visa Cash App RB, що раніше була відома як Scuderia Alpha Tauri.

Ця угода — перше нове велике глобальне спортивне спонсорство Visa за понад 15 років. Вона включає підтримку команди Visa Cash App RB, а також відповідне титульне партнерство з жіночою командою Академії F1 та командою Oracle Red Bull Racing. Логотип Visa з’явиться на автомобілях як Oracle Red Bull Racing, так і Visa Cash App RB, а також виступах відповідних команд на Академії F1.

«Це революційне партнерство та чудова можливість для бренду Visa залучити спортивну спільноту, чиї темпи зростання чи не найбільші на планеті, — прокоментував Френк Купер, маркетинговий директор Visa. — Наша співпраця з Red Bull узгоджується із ціллю Visa надихати людей не боятися щось робити, щодня вдосконалюватися маленькими кроками, під час будь-якої гонки чи іншої події».

Команда Visa Cash App RB мчить у майбутнє

Пілоти Visa Cash App RB Юкі Цунода з Японії та Даніель Ріккардо з Австралії продемонструють оздоблення машини та гоночні костюми в новому дизайні, натхненному Visa та Cash App, на гоночній серії Формули-1 2024 року, що стартує в Бахрейні 29 лютого. Повноцінна презентація брендованої символіки відбудеться 8 лютого, на спеціальному заході у Лас-Вегасі.

Підтримка Visa Cash App RB відкриває величезні можливості просунути свій бренд, і компанії-партнери мають на меті не лише допомогти команді піднятися на верхівку турнірної таблиці, а й надати держателям карток шанс опинитися у вирі подій завдяки різноманітним активностям за участю команди, включаючи доступ «за лаштунки», зустрічі з пілотами, продаж атрибутики та покращене обслуговування на заїздах.

«Мені приємно нарешті розкрити нове “Я” команди та привітати нових партнерів, разом із якими ми розпочнемо новий етап історії команди на Формулі-1, — заявив Пітер Баєр, головний виконавчий директор команди Visa Cash App RB, яка щойно отримала нове ім’я. — Наша команда вступає в нову еру гонок, залишаючись вірною своєму корінню як колиска талантів, але тепер ще більше зосереджуючись на боротьбі за найбільші нагороди Формули-1. У мене та керівника команди Лорана Мекіса є сміливе бачення для команди, і ми надзвичайно раді, що з нами на цьому шляху партнери, які дивляться в майбутнє, — Visa та Cash App».

Підтримка рівності в гоночному спорті

Visa вже багато років сприяє розширенню прав, можливостей та участі жінок в економічному житті через спонсорські платформи. Відповідно до цього зобов'язання, Visa та Cash App разом із Red Bull підтримають команду Visa Cash App RB у серії Академії F1. Жіноча гоночна серія проходить на 7 вибраних трасах Формули-1 на тих самих вихідних, що й гонки Формули-1. Брендовану символіку жіночої команди також буде представлено на спеціальному заході в лютому.

«Як давні партнери Visa та Red Bull, ми дуже раді розпочати цю подорож, — зауважила Кетрін Фердон, керівниця відділу розвитку бренду Cash App.Команда Visa Cash App RB та Cash App мають намір об’єднати людей і спільноти, і ніщо не об’єднує так, як спорт. Популярність Формули-1 в США продовжує зростати, і це спонсорство дозволяє нам поглибити відносини з уболівальниками Формули-1 і продовжити підтримувати та розвивати фанатську культуру Формули-1 у Сполучених Штатах, при цьому пропонуючи ще більше можливостей нашим клієнтам. Ми вже не раз давали поштовх новим талантам, тож раді спонсорувати команду, яка відома тим, що виростила неймовірно перспективних пілотів».

«Народження Visa Cash App RB — це епохальний момент, — поділився Олівер Г’юз, маркетинговий директор Red Bull Technology. Нова ідентичність команди — це не просто зміна назви, це початок нової захопливої подорожі, покликаної вивести команду на новий рівень у змаганнях, і підтримка одного з найвідоміших світових брендів як титульного партнера це доводить. Але, як і команда, Visa дивиться тільки в майбутнє: розширивши межі свого основного бізнесу, де обіймала глобальні лідерські позиції, нині ця компанія диктує тренди розвитку цифрових фінансових послуг по всьому світу, для всіх і всюди. Долучаючись до зобов’язання творити майбутнє фінансів, Cash App приєднується до команди як ключовий партнер і один із найбільш завантажуваних фінансових застосунків. Нове “Я” команди під назвою Visa Cash App RB спрямоване в майбутнє, у якому вона щовихідних обійматиме лідерські позиції в турнірній таблиці».


Інформація про команду Visa Cash App RB

Італійська команда Red Bull у Формулі-1 взяла участь у понад 350 заїздах і є постійним та ключовим учасником гоночних змагань з 2006 року. Заснована під іменем Scuderia Toro Rosso та покликана вивести на трасу майбутніх чемпіонів, команда дала успішний старт кар’єрам висококласних пілотів, які вигравали гонки та чемпіонати світу на Формулі-1 та інших змаганнях. Успіх продовжився й після ребрендингу команди 2020 року під назвою Scuderia, і вона здобула перемогу на Гран-прі Італії в першому сезоні. Тепер, перероджена з новою місією боротися за найбільші спортивні нагороди, команда Visa Cash App RB розпочинає нову еру змагань як лідер гоночного спорту.

Інформація про Visa

Visa (NYSE: V) — світовий лідер індустрії електронних платежів. Visa обробляє платіжні транзакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими установами у понад 200 країнах. Наша місія — об'єднати світ за допомогою найбільш інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоб сприяти благополуччю споживачів та процвітанню бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті Visa.com.ua.

Інформація про Cash App

Cash App – це застосунок для грошових переказів, що пропонує простий спосіб витрачати, надсилати та зберігати гроші. Через нього можна надсилати та отримувати гроші безкоштовно та швидко, і більшість платежів перераховуються безпосередньо на банківський рахунок лише за кілька секунд. За допомогою Cash App клієнти також можуть миттєво купувати та продавати біткоїни, отримувати зарплату прямо в застосунку, створювати унікальний «грошовий тег», яким можна поділитися, щоб швидко отримувати перекази, і використовувати передплачену дебетову картку Cash App Visa, щоб витрачати гроші скрізь, де приймаються дебетові картки Visa. Дебетові картки випускаються Sutton Bank відповідно до ліцензії Visa U.S.A, Inc. Visa є зареєстрованою торговою маркою Visa International Service Association. Усі інші торгові марки та фірмові знаки належать їхнім власникам. Завантажте застосунок Cash App безкоштовно на сайті cash.app/download.

Інформація про команду Oracle Red Bull Racing

З моменту створення команда Oracle Red Bull Racing є провідним учасником чемпіонату світу ФІА «Формула-1», головного світового турніру з гоночного спорту. Заснована 2005 року, щоб розширити присутність материнської компанії Red Bull у Формулі-1 і перевернути гру завдяки сміливому поєднанню пристрасті, грайливості, амбіцій і досягнень, Oracle Red Bull Racing стала однією з найуспішніших команд Формули-1. Маючи на рахунку кілька титулів чемпіона світу серед конструкторів і пілотів і понад 100 перемог у гонках, Oracle Red Bull Racing продовжує прагнути досконалості – як гоночна команда, як колиска