«Дія може стати взірцем того, як уряди підходять до цифрової трансформації», — виконавчий голова ради директорів Visa Альфред Келлі на Дія.Саміті у Вашингтоні

23 травня 2023 року виконавчий голова ради директорів Visa Альфред Ф. Келлі виступив на першому в історії саміті «Diia in DC» у Вашингтоні, в рамках якого світові були представлені досягнення України у царині цифрової трансформації. Він висловив захоплення прогресом українського GovTech, підкреслив продуктивність стратегічної співпраці Visa з Міністерством цифрової трансформації України та підтвердив незмінну підтримку компанією України на її шляху до цифровізації.

КИЇВ, 30 травня 2023 року

23 травня 2023 року виконавчий голова ради директорів Visa Альфред Ф. Келлі-молодший взяв участь у саміті «Diia in DC» у Вашингтоні, організованому в співпраці між USAID та Міністерством цифрової трансформації України за підтримки UK aid, Eurasia Foundation, Visa, Дія.Освіта та Google.org. Захід присвятили досягненням України у сфері цифрової трансформації, зокрема, українській платформі електронного урядування та суперзастосунку Дія.

Виступаючи на заході серед інших гостей, зокрема адміністраторки USAID Саманти Павер, віцепрем’єр-міністра та міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, посла України в США Оксани Маркарової та посла Памели Спратлен, голови Опікунської ради Eurasia Foundation, Альфред Келлі наголосив на ролі державно-приватного партнерства в підтримці шляху України до електронного урядування. У своїй промові він висловив захоплення роботою міністра Федорова та його команди, наголосивши на ефективному та взаємовигідному партнерстві між українським урядом та Visa й підтвердивши незмінну підтримку компанією України на її шляху до цифровізації.

«Я пишаюся роботою Visa з віцепрем’єр-міністром Федоровим і Міністерством цифрової трансформації України, завдяки якій Дія стала тією новаторською платформою, якою вона є сьогодні. Також нашим спільним успіхом ми завдячуємо партнерству з USAID і лідерству адміністраторки Павер у підтримці інновацій електронного урядування в усьому світі, — прокоментував Альфред Ф. Келлі-молодший, виконавчий голова ради директорів Visa. — Ми віримо, що Дія може стати взірцем того, як уряди підходять до цифрової трансформації, ефективно залучаючи державні та приватні партнерства й застосовуючи унікальні технології Visa, щоб надати доступ до цифрових послуг ще більшій кількості громадян, малих бізнесів та урядових партнерів по всьому світі».

Плідна співпраця Visa з Міністерством цифрової трансформації України триває вже понад три роки після того, як у листопаді 2019 року обидві сторони підписали Меморандум про стратегічне співробітництво, зобов’язавшись сприяти розвитку платіжної інфраструктури, стимулювати фінансову інклюзію і підтримувати українські МСБ.

2021 року Україна стала першою країною в регіоні Центральної Європи, Близького Сходу та Африки, чию фінансову складову підключили до Cybersource by Visa, створивши можливість здійснювати цифрові платежі за адміністративні державні послуги через вебплатформу та мобільний застосунок Дія.

«Ми вдячні за ваш внесок у створення української цифрової держави. Я хотів би, щоб кожен із вас пішов сьогодні з розумінням того, що ви є соціальними інвесторами в трансформацію України, ви допомагаєте створювати можливості для українців, просувати рівність і навіть рятувати життя», — заявив віцепрем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, звертаючись до всіх партнерів, і додав, що «Visa стала однією з перших компаній, з якою Міністерство цифрової трансформації почало співпрацювати після того, як його було створено 2019 року, і підтримала розвиток мережі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес», ставлячи компанію за приклад успішного приватно-державного партнерства.

Перший консультаційний центр для малого та середнього бізнесу Дія.Бізнес було відкрито три роки тому 28 травня в Харкові за підтримки Visa. Відтоді мережа центрів значно розширилася і охопила багато регіонів України. У серпні минулого року Visa допомогла відновити та заново запустити центр Дія.Бізнес у Бучі.

Компанія також підтримує освітні програми Міністерства цифрової трансформації. Visa надала 56 грантів на освоєння нових творчих і технологічних професій українським жінкам, що втратили роботу під час війни. Крім того, на початку 2023 року спільно з Міністерством та мережею центрів Дія.Бізнес Visa запустила жіночий бізнес-акселератор «Відважна» — шестимісячну освітню та менторську програму, спрямовану на підтримку та заохочення малих та середніх підприємниць в Україні.

Захід «Diia in DC» відбувся у Вашингтоні вперше. Як стратегічний партнер Міністерства цифрової трансформації України, Visa протягом кількох років підтримує організацію Дія.Самітів як усередині країни, так і за її межами.


Інформація про Visa

Visa (NYSE: V) – світовий лідер індустрії електронних платежів. Щорічно Visa обробляє платіжні транзакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у понад 200 країнах. Наша місія – об'єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоби сприяти процвітанню споживачів, бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті visa.com.ua.


Контакти для ЗМІ
Олена Гавінська
Директор з корпоративних комунікацій
Visa CISSEE
[email protected]