Про Фонд Visa

Фонд Visa прагне підтримувати інклюзивні економіки, в яких можуть процвітати окремі особи, бізнес і громади. Завдяки грантам й інвестиціям, Фонд Visa надає пріоритет зростанню гендерно-різноманітного й інклюзивного малого та мікробізнесу. Фонд також підтримує широкі потреби громад та заходи з реагування на стихійні лиха під час кризи. Фонд Visa зареєстрований у США як організація 501(c)3.

Працюємо над формуванням колективного бачення.

Спостерігаємо, слухаємо, розмірковуємо, а потім допомагаємо.

Ми віримо, що справжні та прозорі стосунки між нашою командою й партнерами дозволяють нам використовувати різноманітні точки зору, навички та ресурси для вирішення глобальних проблем.

Кидаємо виклик системним перешкодам.

Уявляємо, як багато ще нам потрібно пройти.

Ми прагнемо пом'якшити системні перешкоди, з якими стикаються малі підприємства, особливо ті, якими керують жінки або представники недостатньо представлених груп, з метою забезпечення більш інклюзивної світової економіки.

Опановуємо рішення будь-яких масштабів.

Починаємо роботу, чітко усвідомлюючи кінцеву мету.

Ми прагнемо підтримувати партнерів у просуванні інноваційних рішень та допомагати ініціативам, які сприяють більш справедливій екосистемі малого бізнесу.


Підхід і стратегія

grocery store

Програми та партнерства

Для просування нашої роботи в напрямку більш справедливої економічної системи для гендерно різноманітних та інклюзивних малих і мікропідприємств, ми співпрацюємо з провідними організаціями по всьому світу. Наші партнери, як правило, поділяються на одну з трьох категорій: некомерційні організації, які надають підтримку малому та мікробізнесу, інвесторам та організаціям, орієнтованим на ширшу екосистему малого та мікробізнесу. Кілька прикладів наших партнерів: