Перетворюйте свої великі ідеї на ще більші можливості

Фінтех-компанії переосмислюють сучасну платіжну екосистему. Як світовий лідер у сфері платежів, Visa пишається тим, що вона є партнером понад 2000 фінтех-компаній різного розміру по всьому світу. Наші програми забезпечують масштаб і досвід, необхідні фінтех-компаніям, щоб орієнтуватися в складнощах платежів та електронної комерції.

Дізнайтеся, як Visa розширює можливості таких фінтех-компаній, як ваша

Використовуючи досвід і масштаби Visa, фінтех-компанії змогли втілити свої ідеї в життя та запропонувати кінцевим споживачам нові платіжні інновації. Партнерські програми Visa дають змогу фінтех-компаніям виводити на ринок свої бізнес-ідеї та платіжні інновації.

Airwallex

Завдяки Fintech Fast Track, компанія Airwallex швидко підключилася до мережі Visa та випустила картку Visa. Відтепер її клієнти мають новий зручний спосіб здійснювати транскордонні платежі.

Dock

Бразильській фінтех-компанії потрібно було випустити картки для клієнта, але їй бракувало досвіду роботи на регуляторному ринку, тож партнер Visa Ready —компанія Dock допомогла вирішити цю проблему та випустила картки за 13 днів.

Ознайомитися з показовим прикладом

Слідкуйте за новинами

Підпишіться, щоб залишатися в курсі останніх новин, подій і наявних ресурсів, пов’язаних із фінансово-технологічними ініціативами Visa.
*Програма Visa Direct Fintech Fast Track наразі діє лише в США.