• Отримуйте приємні бонуси на онлайн курси від Visa

Навчайтесь на кращих платформах онлайн навчання с Visa!

Знижка нараховується автоматично в разі бронювання через сторінку, присвячену акції з Visa. Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви забронюєте послугу через іншу сторінку, знижка нарахована не буде.

Знижка для власників карток Visa не підсумовується з іншими акціями British Council.

Промокод можна використати лише для індивідуальних курсів, на програми промокод не розповсюджується. Його також не можна використовувати для курсів PennX або StanfordX.

Код дійсний лише для власників карток Visa і не підлягає передачі іншим особам. Код не можна обміняти на готівку чи кошти на картці. Його актуальність залежить від наявності місць на відповідному курсі. Пропозиція поширюється лише на деякі короткі онлайн-курси 2U GetSmarter, які вказано на вебсайті. Додаткові умови реєстрації на курси можна знайти на вебсайті Get Smarter: getsmarter.com/terms-and-conditions-forstudents. Для отримання корпоративних тарифів звертайтеся до GetSmarter безпосередньо за адресою [email protected].

Зверніть увагу: пропозиція не діє на території таких країн, як Іран, Куба, Сирія, Судан, Північна Корея, АР Крим, Сомалі, Росія.

Важливо: через 12 місяців підписка автоматично продовжиться за повною ціною, тому її можна скасувати в будь-який час, але не пізніше ніж за 24 години до продовження.

Пропозиція доступна для першої купівлі на сервісі. В разі пролонгації послуги її вартість залежатиме від ціни на момент купівлі. Знижка застосовується для обох варіантів вибору – щоквартального або щорічного способу оплати. Рахунок буде виставлено автоматично після першого року пролонгації. Одержувач може скасувати автоматичну пролонгацію онлайн через свій обліковий запис Coursera for Teams. Знижка діє лише для нових клієнтів. Ця пропозиція не підлягає передачі та не поєднується з іншими пропозиціями. Підписка регулюється положеннями й умовами угоди Coursera Organizations.