-30% на проїзд у Львові з карткою Visa – на квиток та/або поповнення «ЛеоКарт»

До 31 березня 2024 року оплачуйте проїзд у громадському транспорті Львівської міської територіальної громади картками Visa та отримуйте знижку 30%:

  • у разі купівлі квитків у самому транспорті через валідатор з карткою Visa (до 6 квитків на календарний місяць для однієї картки Visa);

  • знижку в розмірі 27 гривень у разі поповнення транспортної картки «ЛеоКарт» карткою Visa на суму від 100 грн одним платежем через мережу кіосків «Інтерпрес».

Як отримати знижку під час купівлі квитка через валідатор у громадському транспорті:

  • входячи у тролейбуси, трамваї, автобуси та маршрутки, прикладіть банківську картку Visa до валідатора;

  • система автоматично врахує знижку 30%.

Знижка на купівлю квитка шляхом прикладання картки до валідатора надається на суму не більш як 6 квитків протягом одного календарного місяця в межах строку дії акції.

Як отримати знижку під час поповнення «ЛеоКарт»:

  • поповніть вашу «ЛеоКарт» карткою Visa через брендовані кіоски мережі «Інтерпрес» на суму від 100 гривень одним платежем;

  • система автоматично врахує знижку 27 гривень.

Знижка під час поповнення «ЛеоКарт» карткою Visa через брендовані кіоски мережі «Інтерпрес» на суму від 100 гривень одним платежем надається тільки один раз протягом календарного місяця в межах строку дії акції.

Пропозиція діє з 7 лютого до 31 березня 2024 року або до моменту вичерпання бюджету акції, що автоматично припиняє акцію раніше від дати закінчення її строку. Акція діє для держателів усіх карток Visa, випущених банками України.

У разі виникнення питань звертайтеся на гарячу лінію: 0 800 303 007.