Купуйте українські товари та отримуйте кешбек 10% з програмою «Національний кешбек» за підтримки Visa.
Програма «Національний кешбек» підтримує громадян за допомогою грошової компенсації за купівлю українських товарів виключно безготівковою формою розрахунку. Проєкт реалізується Міністерством економіки у співпраці з Міністерством цифрової трансформації.Операційним партнером проекту є міжнародна компанія платіжних технологій Visa. Грошова підтримка надається через повернення 10% вартості в разі купівлі включених до програми товарів вітчизняного виробництва, в т. ч.ліків (за виключенням підакцизної продукції).
«Національний кешбек» підтримує мікро- та малий бізнес, створює додатковий попит і обізнаність про українські товари, а також сприяє економічному зростанню та легалізації економіки.
«Національний кешбек» підтримує мікро- та малий бізнес, створює додатковий попит і обізнаність про українські товари, а також сприяє економічному зростанню та легалізації економіки.
Споживачу
Отримуйте 10% кешбеку на рахунок за купівлю українського та витрачайте його на комуналку, транспорт або кіно, підтримуючи нашу економіку.
Кешбек діє на товари українського виробництва, які беруть участь у програмі, крім підакцизних.
Бізнесу
Реєструйтесь на порталі «Дія» та приєднуйтесь до програми «Національний кешбек». Збільшуйте продажі, сприяйте розвитку економіки, користуйтесь попитом, який стимулює держава.
Замовляйте більше українських товарів та розповідайте про програму своїм постачальникам.
Приваблюйте більше покупців можливістю отримати 10% кешбеку у вашому магазині.
Поширені запитання та відповіді
-
-
У програмі добровільно можуть брати участь громадяни України від 18 років, а також виробники та продавці українських товарів.
-
-
В межах програми доступні товари українського виробництва, в тому числі лікарські та медичні вироби, які додано виробником до спеціального переліку. Кешбек не надається на підакцизні товари, за винятком алкогольних напоїв, вироблених без додавання спирту, а саме — вин виноградних, плодово-ягідних і напоїв медових.
-
-
У разі купівлі українських товарів з використанням банківських карток, покупцеві буде нараховуватися кешбек в розмірі 10% від їхньої вартості, але не більш як 3000 гривень на місяць.
-
-
Кошти від кешбеку за минулий місяць будуть зараховуватись на спеціальні банківські рахунки учасників програми до 20 числа наступного місяця. Наприклад, за покупки у вересні кешбек буде зараховано до 20 жовтня.
-
-
Кешбек не нараховується на підакцизні товари, зокрема алкогольні напої (крім виноградних та плодово-ягідних вин, а також медових напоїв), тютюнові вироби та пальне.
-
-
Використати кошти, які будуть нараховані на банківські рахунки українців у 2024 році, можна до 31 січня 2025 року.
-
-
Отримані кошти можна використати на локальні послуги. Серед них: медичні послуги, спорт, кіно, оплата комунальних послуг, транспорту, мобільного зв'язку. Кешбек можна також використати на підтримку ЗСУ або купівлю військових облігацій.
-
-
Зняти готівку з рахунку, на який нараховують кошти за кешбек, неможливо. Використати їх можна лише для безготівкових розрахунків на оплату послуг.
-
-
Український виробник може вносити зміни до заяви про приєднання до переліку українських виробників. Так само і продавець може вносити зміни до заяви про приєднання до переліку продавців.
-
-
Експериментальний проєкт діє до 31 грудня 2025 року в межах фінансування, що буде передбачено бюджетом на 2025 рік. Пілотний етап буде діяти з 2 вересня по 31 грудня 2024 року. Використати кешбек, отриманий за покупки з вересня по листопад 2024, можна до 31 січня 2025 року. Кошти кешбеку, нараховані за покупки в грудні 2024, будуть виплачені в лютому 2025 року, і їх можна буде використати протягом 2025 року.
-
-
Якщо продавець або виробник порушує правила участі в програмі.
-
-
Наразі у програмі авторизовано: «ПриватБанк», «Ощадбанк», Sense Bank («Сенс Банк»), «А-банк», ПУМБ, UKRSIBBANK («Укрсиббанк»), monobank («Універсал Банк»), «Укрексімбанк», «Глобус», «Укргазбанк», «Банк Кредит Дніпро».
-
-
Координатором програми «Національний кешбек» є Міністерство економіки України. В реалізації проєкту беруть участь Міністерство цифрової трансформації України, Державна податкова служба, розрахунковий банк – «Ощадбанк» та уповноважені банки України. Технологічним партнером в реалізації програми є міжнародна платіжна система Mastercard. Операційним партнером проєкту є міжнародна компанія платіжних технологій Visa.
-
-
Якщо ви виявили товар, який не відповідає умовам програми, наприклад, не вироблений в Україні, перейдіть за цим посиланням, щоб повідомити про порушення. Ваше звернення допоможе нам зберігати прозорість і чесність програми.