Visa та TVORCHI, спільно з UNITED24 та за підтримки МОЗ, об’єднують небайдужих українців в один ритм незламного «Серця зі сталі», щоби допомогти дитячим серцям, які цього потребують. Наша мета — зібрати 10 млн гривень на 10 інкубаторів інтенсивної терапії новонароджених. Якщо сума зібраних коштів виявиться більшою, їх витратять на придбання ще кількох одиниць інкубаторів.

Долучайтесь до збору коштів і отримайте шанс виграти унікальні прикраси від SOVA та FROLOV для TVORCHI!

  • Робіть донат на будь-яку суму для покупки одного з десяти інкубаторів інтенсивної терапії. 
  • Кожен донат з української картки Visa подвоюється.
  • За донат від 1000 грн. беріть участь у розіграші одного зі ста срібних сердець з капсульної колекції від SOVA х FROLOV for TVORCHI. 
  • За найбільший донат беріть участь у розіграші одного з десяти золотих сердець з капсульної колекції від SOVA х FROLOV for TVORCHI.

Важливо! Щоб взяти участь у розіграші, під час внесення донату, вкажіть ваші дані в полі «Коментар»: телефон або електронну пошту. 

Всі зібрані кошти будуть направлені на купівлю 10 інкубаторів інтенсивної терапії для недоношених і глибоко недоношених новонароджених, а також новонароджених, які потребують проведення медичних маніпуляцій в умовах стабільного середовища. 

Вартість одного інкубатора інтенсивної терапії близько 1 млн гривень.

Кампанія триває з 28 квітня до 28 травня. 

Розіграш капсульної колекції срібних та золотих сердець відбудуться 1 червня за допомогою сервісу random.org у прямому ефірі на інстаграм-сторінці Visa.

Офіційні правила

Завдяки тисячам благодійників в Україні та світі за місяць було зібрано 11 924 114 ₴. 
Visa подвоїли всі внески, зроблені з карток Visa українських банків.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на офіційний рахунок Міністерства охорони здоров’я України для закупівлі інкубаторів інтенсивної терапії, які вкрай необхідні для передчасно народжених дітей.