Чим Fortune Magazine корисний для вашоого бізнесу?

FORTUNE – це глобальна медіаорганізація, покликана допомогти своїм читачам, глядачам і відвідувачам домогтися великих успіхів у бізнесі, завдяки унікальному доступу і кращої у своєму класі подачі матеріалів.

Чому Fortune Magazine?

  • Fortune Magazine належить Fortune Media Group Holdings Limited і видається корпорацією Meredith Corporation, офіси компанії розташовані в Пекіні, Бостоні, Чикаго, Гонконгу, Лондоні, Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Шанхаї.
  • доступ до регулярних рейтингових списків, заснованих на результатах власних досліджень.

Спеціальна пропозиція від Fortune Magazine для власників бізнес-карток Visa

Отримайте знижку до 33% на digital-підписку на журнал Fortune Magazine з бізнес-карткою Visa.

Як скористатися пропозицією?

  1. Перейдіть на сайт Poshvine, натисніть кнопку «Claim Offer» і введіть перші 9 цифр номера вашої бізнес-картки Visa для валідації.
  2. Натисніть кнопку «Redeem», щоб перейти на сторінку пропозиції.
  3. Виберіть свою країну для виставлення рахунку та натисніть кнопку «Continue to Checkout».
  4. Введіть необхідні дані та здійсніть платіж, щоб скористатися пропозицією.

Пропозиція діє з 01 квітня 2023 року, 00:00 GMT по 30 червня 2025, 23:59 GMT.

Умови та положення

Умови та положення Партнера.
Вартість підписки залежить від країни доставки. Пропозиція не підсумовується з іншими доступними акціями або знижками FORTUNE, якщо не вказано інше, і не поширюється на попередні покупки. Посилання для перегляду та доступу до цифрового журналу FORTUNE буде надіслано електронною поштою разом із календарем редакції. Будь ласка, вкажіть свою адресу електронної пошти в замовленні на підписку. FORTUNE виходить двічі на місяць: у лютому, квітні, червні, серпні, жовтні та грудні. У разі річної підписки кожен випуск зараховується як два. FORTUNE також може періодично публікувати додаткові випуски. Частота може бути змінена без попереднього повідомлення. FORTUNE залишає за собою право остаточного рішення в разі виникнення спору.

Умови та положення Visa.
Зазначені деталі пропозиції ґрунтуються на інформації, наданій Партнером. Visa не дає жодних гарантій правильності інформації. Будь ласка, уточнюйте наявність і дійсність пропозиції безпосередньо у Партнера. Партнер є єдиним постачальником всіх товарів та/або послуг в рамках цієї пропозиції. Відповідно, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що придбання ним/нею будь-яких товарів та/або послуг у межах цієї Пропозиції є договором винятково між Партнером і ним/нею, а Visa не є і не буде його стороною. Використовуючи або намагаючись використовувати будь-які товари та послуги в рамках цієї Пропозиції, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що: будь-які претензії, скарги або суперечки будь-якого характеру, що виникають з або у зв'язку з придбанням або спробою придбання Власником картки будь-яких товарів і/або послуг в рамках цієї пропозиції (кожна претензія), повинні бути врегульовані власником картки Visa безпосередньо з Партнером, і Власник картки Visa не повинен заявляти жодних претензій Visa. Без шкоди для вищесказаного і в максимальній мірі, дозволеній законом, Visa не несе відповідальності перед будь-якою особою за будь-які втрати, збитки, витрати або претензії (прямі або непрямі) у зв'язку з травмами, смертю, хибним уявленням, шкодою або упущенням, що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або спробою використання пропозиції або товарів і/або послуг, що надаються в рамках Пропозиції.

Є питання щодо пропозицій? На допомогу прийде наш чат-бот Visa Ukraine!

Переходьте  в чат-бот Visa Ukraine, вибирайте в головному меню кнопку Support360 та отримуйте всю необхідну інформацію.