Чим сервіс Keap корисний для вашого бізнесу?

Keap – це інструмент CRM та автоматизації продажів для малого бізнесу та підприємців, за допомогою якого ви можете створювати та рекламувати події, керувати реєстрацією, відстежувати учасників та потенційних клієнтів та аналізувати результати вашої події в одному місці.

Чому Keap?

  • оптимізоване планування та управління подіями – Keap дає змогу створювати та керувати всіма аспектами заходу, включно з реєстрацією, продажем квитків і маркетинговими кампаніями електронною поштою для просування заходу.
  • автоматичний супровід – можливість автоматично надсилати наступні електронні листи учасникам після події, допомагаючи збільшити залучення та конверсію.
  • покращена лідогенерація – функції захоплення і відстеження лідів можуть допомогти виявити та розвинути потенційних клієнтів, згенерованих на заході.

Спеціальна пропозиція від Keap для власників бізнес-карток Visa

Заощадьте 50% за перші 3 місяці використання Keap з бізнес-карткою Visa.

Як скористатися пропозицією?

  1. Перейдіть на сайт Poshvine і натисніть кнопку «Claim Offer».
  2. Натисніть кнопку «Redeem», щоб перейти на веб-сайт партнера.
  3. Натисніть кнопку «Get discount», введіть запитувані дані та надішліть форму.
  4. Представник Keap зв'яжеться з вами та повідомить про наступні кроки.

Пропозиція діє з 01 серпня 2023 року, 00:00 GMT по 30 червня 2024, 23:59 GMT.

Умови та положення

Умови та положення Партнера.
Keap несе повну відповідальність за цю пропозицію. Пропозиція дійсна лише для щомісячних підписок.

Умови та положення Visa.
Зазначені деталі пропозиції ґрунтуються на інформації, наданій Партнером. Visa не дає жодних гарантій правильності інформації. Будь ласка, уточнюйте наявність і дійсність пропозиції безпосередньо у Партнера. Партнер є єдиним постачальником всіх товарів та/або послуг в рамках цієї пропозиції. Відповідно, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що придбання ним/нею будь-яких товарів та/або послуг у межах цієї Пропозиції є договором винятково між Партнером і ним/нею, а Visa не є і не буде його стороною. Використовуючи або намагаючись використовувати будь-які товари та послуги в рамках цієї Пропозиції, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що: будь-які претензії, скарги або суперечки будь-якого характеру, що виникають з або у зв'язку з придбанням або спробою придбання Власником картки будь-яких товарів і/або послуг в рамках цієї пропозиції (кожна претензія), повинні бути врегульовані власником картки Visa безпосередньо з Партнером, і Власник картки Visa не повинен заявляти жодних претензій Visa. Без шкоди для вищесказаного і в максимальній мірі, дозволеній законом, Visa не несе відповідальності перед будь-якою особою за будь-які втрати, збитки, витрати або претензії (прямі або непрямі) у зв'язку з травмами, смертю, хибним уявленням, шкодою або упущенням, що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або спробою використання пропозиції або товарів і/або послуг, що надаються в рамках Пропозиції.

Є питання щодо пропозицій? На допомогу прийде наш чат-бот Visa Ukraine!

Переходьте  в чат-бот Visa Ukraine, вибирайте в головному меню кнопку Support360 та отримуйте всю необхідну інформацію.