Чим платформа Microsoft Azure корисна для вашого бізнесу?

Хмарна платформа Azure – це понад 200 продуктів і хмарних служб, покликаних допомогти вам утілити в життя нові рішення – розв'язати поточні завдання і створити майбутнє. Створюйте, запускайте та керуйте програмами в декількох хмарах, локально та на периферії за допомогою інструментів та платформ на ваш вибір.

Чому Microsoft Azure?

  • створюйте мобільні застосунки з підключенням до хмари на основі інтересів і поведінки клієнтів за допомогою штучного інтелекту та когнітивних сервісів.
  • впроваджуйте інновації для наявних і майбутніх застосунків – впровадження віртуальних машин Windows і Linux, модернізація застосунків і розробка застосунків у хмарних і гібридних середовищах.
  • створюйте робочі навантаження в Azure, які масштабуються відповідно до вашого бізнесу, розміщуйте домени та прискорюйте впровадження за допомогою інструментів DevOps.
  • переходьте на оплату в міру використання, отримуючи безкоштовні щомісячні обсяги популярних послуг протягом 12 місяців.

Спеціальна пропозиція від Microsoft Azure by Meridian для власників бізнес-карток Visa

Visa Business
Visa Platinum Business
Visa Signature Business

Отримайте знижку 15% на щомісячні платежі Microsoft Azure через Meridian з бізнес-карткою Visa.

Як скористатися пропозицією?

  1. Перейдіть на сайт Poshvine і натисніть кнопку «Claim Offer».
  2. Введіть перші 9 цифр номера вашої бізнес-картки Visa для валідації.
  3. Натисніть кнопку «Redeem», щоб перейти на веб-сайт партнера.
  4. Введіть свої дані та натисніть кнопку «Start Now!»
  5. Представник Meridian зв'яжеться з вами та повідомить про наступні кроки.

Пропозиція діє з 01 квітня 2023 року, 00:00 GMT по 31 березня 2024, 23:59 GMT.

Умови та положення

Умови та положення Партнера.
Meridian надасть знижку 15% на щомісячні платежі. Передача даних до 100 ГБ на місяць безкоштовна, а за додаткове використання стягується плата відповідно до фактичних даних. Наведена вище оцінка є попередньою, і рахунки виставлятимуться на основі фактичного використання в кожному платіжному періоді. Клієнт несе відповідальність за будь-яке додаткове використання віртуальної машини/інших ресурсів. Плата стягується в залежності від годин роботи або потужності відповідних сервісів. Знижки застосовуються тільки до послуг з оплатою в міру використання, а не до зарезервованих подій. Щоб скористатися перевагами гібридного використання Azure, клієнт повинен мати відповідну ліцензію з активною гарантією програмного забезпечення (SA). Ліцензія без SA не придатна для використання на віртуальних машинах Azure. Плата за диск стягуватиметься залежно від використовуваної місткості. Плата стягується за диски, не підключені до віртуальних машин. За резервне копіювання стягуватиметься плата залежно від кількості захищених сервісів і загального обсягу сховища резервних даних. За будь-які зміни, внесені в підписку, або додавання ресурсів, стягується плата. Замовник повинен нести відповідальність за це, якщо команда Meridian не бере участі в такому розгортанні. Клієнт повинен надати письмове підтвердження на додавання або видалення ресурсів або служб у підписці Azure задля уникнення плутанини в майбутньому. Резервне копіювання даних виконується для сервера застосунків і сервера баз даних з використанням служби резервного копіювання Azure для захисту критично важливих даних.

Політика скасування:

Для скасування послуг потрібно надіслати повідомлення мінімум за один місяць.
Розміщене замовлення на постачання не може бути повернене.
Завантажені замовлення не підлягають скасуванню та заміні.

Умови та положення Visa.
Зазначені деталі пропозиції ґрунтуються на інформації, наданій Партнером. Visa не дає жодних гарантій правильності інформації. Будь ласка, уточнюйте наявність і дійсність пропозиції безпосередньо у Партнера. Партнер є єдиним постачальником всіх товарів та/або послуг в рамках цієї пропозиції. Відповідно, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що придбання ним/нею будь-яких товарів та/або послуг у межах цієї Пропозиції є договором винятково між Партнером і ним/нею, а Visa не є і не буде його стороною. Використовуючи або намагаючись використовувати будь-які товари та послуги в рамках цієї Пропозиції, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що: будь-які претензії, скарги або суперечки будь-якого характеру, що виникають з або у зв'язку з придбанням або спробою придбання Власником картки будь-яких товарів і/або послуг в рамках цієї пропозиції (кожна претензія), повинні бути врегульовані власником картки Visa безпосередньо з Партнером, і Власник картки Visa не повинен заявляти жодних претензій Visa. Без шкоди для вищесказаного і в максимальній мірі, дозволеній законом, Visa не несе відповідальності перед будь-якою особою за будь-які втрати, збитки, витрати або претензії (прямі або непрямі) у зв'язку з травмами, смертю, хибним уявленням, шкодою або упущенням, що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або спробою використання пропозиції або товарів і/або послуг, що надаються в рамках Пропозиції.

Є питання щодо пропозицій? На допомогу прийде наш чат-бот Visa Ukraine!

Переходьте  в чат-бот Visa Ukraine, вибирайте в головному меню кнопку Support360 та отримуйте всю необхідну інформацію.