Чим сервіс Paymo корисний для вашого бізнесу?

Paymo підтримує віддалену роботу і пропонує планування проєктів, планування ресурсів, спільну роботу в команді, перевірку файлів, відстеження часу та облік проєктів у рамках одного пакета. Рішення допоможе виявити й усунути слабкі місця в проєктах, чітко відстежувати прогрес і безпомилково звітувати, що дасть змогу найточніше реалізувати ваші проєкти як за часом, так і за бюджетом.

Чому Paymo?

  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • інтегроване виставлення рахунків і приймання онлайн-платежів.
  • безліч варіантів звітності.
  • рішення доступне 20 різними мовами (зручно для міжнародних команд).
  • дошки Канбан, тайм-трекер, пріоритизація завдань, таймер Рomodoro, діаграми Ганта, організація файлів і багато інших корисних функцій.

Спеціальна пропозиція від Paymo для власників бізнес-карток Visa

Отримайте знижку 30% на плани Paymo з бізнес-карткою Visa.

Як скористатися пропозицією?

  1. Перейдіть на сайт Poshvine, натисніть кнопку «Claim Offer» і введіть перші 9 цифр номера вашої бізнес-картки Visa для валідації.
  2. Натисніть кнопку «Redeem», щоб перейти на вебсайт партнера.
  3. Застосуйте код купона та Здійсніть оплату своєю бізнес-карткою Visa, щоб скористатися пропозицією.

Пропозиція діє з 01 січня 2024 року, 00:00 GMT по 31 грудня 2024, 23:59 GMT.

Умови та положення

Умови та положення Партнера.
Користувачам необхідно зареєструватися, використовуючи офіційну адресу електронної пошти своєї організації, щоб використовувати Paymo та отримати знижку. Застосовність пропозиції до рахунку Paymo здійснюється виключно на розсуд Paymo. Знижка дійсна тільки для нових облікових записів і може бути застосована до будь-якого щомісяця оплачуваного плану. Пропозиція не поширюється на річні плани. Paymo пропонує безкоштовну 14-денну пробну версію, а знижку можна застосувати в процесі підписки. Paymo не здійснює повернення коштів. Якщо підписку скасовано, сума, що залишилася, буде зарахована на цей рахунок Paymo і використана в майбутньому при створенні нової підписки. Якщо у вас є запитання щодо Paymo або вашої підписки, напишіть на адресу [email protected].

Умови та положення Visa.
Зазначені деталі пропозиції ґрунтуються на інформації, наданій Партнером. Visa не дає жодних гарантій правильності інформації. Будь ласка, уточнюйте наявність і дійсність пропозиції безпосередньо у Партнера. Партнер є єдиним постачальником всіх товарів та/або послуг в рамках цієї пропозиції. Відповідно, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що придбання ним/нею будь-яких товарів та/або послуг у межах цієї Пропозиції є договором винятково між Партнером і ним/нею, а Visa не є і не буде його стороною. Використовуючи або намагаючись використовувати будь-які товари та послуги в рамках цієї Пропозиції, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що: будь-які претензії, скарги або суперечки будь-якого характеру, що виникають з або у зв'язку з придбанням або спробою придбання Власником картки будь-яких товарів і/або послуг в рамках цієї пропозиції (кожна претензія), повинні бути врегульовані власником картки Visa безпосередньо з Партнером, і Власник картки Visa не повинен заявляти жодних претензій Visa. Без шкоди для вищесказаного і в максимальній мірі, дозволеній законом, Visa не несе відповідальності перед будь-якою особою за будь-які втрати, збитки, витрати або претензії (прямі або непрямі) у зв'язку з травмами, смертю, хибним уявленням, шкодою або упущенням, що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або спробою використання пропозиції або товарів і/або послуг, що надаються в рамках Пропозиції.

Є питання щодо пропозицій? На допомогу прийде наш чат-бот Visa Ukraine!

Переходьте  в чат-бот Visa Ukraine, вибирайте в головному меню кнопку Support360 та отримуйте всю необхідну інформацію.