Чим сервіс piktochart корисний для вашого бізнесу?

Piktochart – це програмне забезпечення для створення інфографіки, яке не потребує навичок у сфері вебграфіки. У ньому вбудована« бібліотека з більш ніж 600 шаблонами різних стилів. Сервіс розроблено для представників компаній малого, середнього та великого бізнесу, які зацікавлені в тому, щоб перевести числову та текстову інформацію в різноманітні візуальні презентації.

Чому Piktochart?

  • не потрібне навчання або досвід графічного дизайну.
  • зручний інтерфейс.
  • управління доступом до опублікованого контенту (можливість обмежити доступ паролем).
  • створення власних шаблонів і колірних схем із корпоративним брендуванням.
  • створення інфографіки з елементами дизайну.
  • можливості пакетного експорту даних.

Спеціальна пропозиція від Piktochart для власників бізнес-карток Visa

Отримайте знижку 35% на річний план Piktochart Pro з бізнес-карткою Visa.

Як скористатися пропозицією?

  1. Перейдіть на сайт Poshvine, натисніть кнопку «Claim Offer» і введіть перші 9 цифр номера вашої бізнес-картки Visa для валідації.
  2. Натисніть кнопку «Redeem», щоб перейти на вебсайт партнера.
  3. Застосуйте код купона та Здійсніть оплату своєю бізнес-карткою Visa, щоб скористатися пропозицією.

Пропозиція діє з 01 січня 2024 року, 00:00 GMT по 31 грудня 2024, 23:59 GMT.

Умови та положення

Умови та положення Партнера.
Пропозиція дійсна лише для нових користувачів. Пропозиції не дійсні в поєднанні з іншими пропозиціями, знижками, рекламними акціями, електронними ваучерами, електронними купонами, привілеями або купівлею подарункових сертифікатів, комплексними меню, спеціальними меню, членськими привілеями, якщо не вказано інше. Пропозиції не підлягають викупу або обміну на готівку. Усі відгуки про інтернет-магазин та/або послуги, пов'язані з пропозиціями, повинні бути негайно надіслані до служби підтримки клієнтів інтернет-магазину. Пропозиції можуть обкладатися чинними державними податками та платою за обслуговування, де це застосовно. Для рекламних акцій з мінімальною вимогою щодо купівлі, у мінімальній сумі купівлі не враховуються податки та збори, якщо не вказано інше.

Умови та положення Visa.
Зазначені деталі пропозиції ґрунтуються на інформації, наданій Партнером. Visa не дає жодних гарантій правильності інформації. Будь ласка, уточнюйте наявність і дійсність пропозиції безпосередньо у Партнера. Партнер є єдиним постачальником всіх товарів та/або послуг в рамках цієї пропозиції. Відповідно, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що придбання ним/нею будь-яких товарів та/або послуг у межах цієї Пропозиції є договором винятково між Партнером і ним/нею, а Visa не є і не буде його стороною. Використовуючи або намагаючись використовувати будь-які товари та послуги в рамках цієї Пропозиції, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що: будь-які претензії, скарги або суперечки будь-якого характеру, що виникають з або у зв'язку з придбанням або спробою придбання Власником картки будь-яких товарів і/або послуг в рамках цієї пропозиції (кожна претензія), повинні бути врегульовані власником картки Visa безпосередньо з Партнером, і Власник картки Visa не повинен заявляти жодних претензій Visa. Без шкоди для вищесказаного і в максимальній мірі, дозволеній законом, Visa не несе відповідальності перед будь-якою особою за будь-які втрати, збитки, витрати або претензії (прямі або непрямі) у зв'язку з травмами, смертю, хибним уявленням, шкодою або упущенням, що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або спробою використання пропозиції або товарів і/або послуг, що надаються в рамках Пропозиції.

Є питання щодо пропозицій? На допомогу прийде наш чат-бот Visa Ukraine!

Переходьте  в чат-бот Visa Ukraine, вибирайте в головному меню кнопку Support360 та отримуйте всю необхідну інформацію.