Чим сервіс SaneBox корисний для вашого бізнесу?

SaneBox – це програмне забезпечення для управління електронною поштою, яке використовує штучний інтелект для організації вашої поштової скриньки задля обмеження відволікальних факторів та підвищення продуктивність.

Чому SaneBox?

  • зручний інтерфейс, який робить процес налаштування інтуїтивно зрозумілим і простим.
  • сумісність з найпопулярнішими поштовими платформами, такими як Google, Office 365 і iCloud.
  • наявність підтримки клієнтів (довідковий центр, чат, електронна пошта і телефон).

Спеціальна пропозиція від SaneBox для власників бізнес-карток Visa

Visa Business
Visa Platinum Business
Visa Signature Business

Заощадьте 25 доларів США на будь-яку підписку SaneBox з бізнес-карткою Visa.

Як скористатися пропозицією?

  1. Перейдіть на сайт Poshvine, натисніть кнопку «Claim Offer» і введіть перші 9 цифр номера вашої бізнес-картки Visa для валідації.
  2. Натисніть кнопку «Redeem», щоб перейти на сторінку пропозиції.
  3. Натисніть кнопку «Get discount» та зареєструйтесь, щоб скористатися пропозицією.

Пропозиція діє з 10 вересня 2023 року, 00:00 GMT по 01 вересня 2024, 23:59 GMT.

Умови та положення

Умови та положення Партнера.
SaneBox несе повну відповідальність за цю пропозицію. Пропозиція доступна для нових та існуючих клієнтів. Діють обмеження.

Умови та положення Visa.
Зазначені деталі пропозиції ґрунтуються на інформації, наданій Партнером. Visa не дає жодних гарантій правильності інформації. Будь ласка, уточнюйте наявність і дійсність пропозиції безпосередньо у Партнера. Партнер є єдиним постачальником всіх товарів та/або послуг в рамках цієї пропозиції. Відповідно, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що придбання ним/нею будь-яких товарів та/або послуг у межах цієї Пропозиції є договором винятково між Партнером і ним/нею, а Visa не є і не буде його стороною. Використовуючи або намагаючись використовувати будь-які товари та послуги в рамках цієї Пропозиції, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що: будь-які претензії, скарги або суперечки будь-якого характеру, що виникають з або у зв'язку з придбанням або спробою придбання Власником картки будь-яких товарів і/або послуг в рамках цієї пропозиції (кожна претензія), повинні бути врегульовані власником картки Visa безпосередньо з Партнером, і Власник картки Visa не повинен заявляти жодних претензій Visa. Без шкоди для вищесказаного і в максимальній мірі, дозволеній законом, Visa не несе відповідальності перед будь-якою особою за будь-які втрати, збитки, витрати або претензії (прямі або непрямі) у зв'язку з травмами, смертю, хибним уявленням, шкодою або упущенням, що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або спробою використання пропозиції або товарів і/або послуг, що надаються в рамках Пропозиції.

Є питання щодо пропозицій? На допомогу прийде наш чат-бот Visa Ukraine!

Переходьте  в чат-бот Visa Ukraine, вибирайте в головному меню кнопку Support360 та отримуйте всю необхідну інформацію.