Чим Платформа Semrush корисна для вашого бізнесу?

Semrush – це набір інструментів для SEO, який пропонує низку різних наборів інструментів для детального аналізу вашого власного вебсайту або вебсайту ваших конкурентів. Ви можете проводити дослідження ключових слів, аналіз зворотних посилань будь-якого домену, розробляти контент-стратегію і багато іншого.

Чому Semrush?

  • понад 50 інструментів SEO та маркетингу.
  • комплексний аналіз будь-якого сайту.
  • доступ до даних про ключові слова і зворотні посилання конкурентів.
  • детальний інструмент дослідження ключових слів.
  • кілька інструментів для маркетингу контенту і соціальних мереж.

Спеціальна пропозиція від Semrush для власників бізнес-карток Visa

Отримайте 14-денну пробну версію плану Pro від Semrush безкоштовно з бізнес-карткою Visa.

Як скористатися пропозицією?

  1. Перейдіть на сайт Poshvine, натисніть кнопку «Claim Offer» і введіть перші 9 цифр номера вашої бізнес-картки Visa для валідації.
  2. Натисніть кнопку «Redeem», щоб перейти на вебсайт партнера та зареєструйтесь, щоб скористатися пропозицією.

Пропозиція діє з 01 січня 2024 року, 00:00 GMT по 31 грудня 2024, 23:59 GMT.

Умови та положення

Умови та положення Партнера.
Пробна пропозиція доступна для всіх нових користувачів Semrush або існуючих безкоштовних користувачів Semrush, які ніколи раніше не активували пробну пропозицію Semrush. Щоб скористатися пропозицією, користувачі повинні зареєструватися за посиланням на пропозицію. Застосовуються умови обслуговування Semrush (https://www.semrush.com/company/legal/terms-of-service/).

Умови та положення Visa.
Зазначені деталі пропозиції ґрунтуються на інформації, наданій Партнером. Visa не дає жодних гарантій правильності інформації. Будь ласка, уточнюйте наявність і дійсність пропозиції безпосередньо у Партнера. Партнер є єдиним постачальником всіх товарів та/або послуг в рамках цієї пропозиції. Відповідно, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що придбання ним/нею будь-яких товарів та/або послуг у межах цієї Пропозиції є договором винятково між Партнером і ним/нею, а Visa не є і не буде його стороною. Використовуючи або намагаючись використовувати будь-які товари та послуги в рамках цієї Пропозиції, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що: будь-які претензії, скарги або суперечки будь-якого характеру, що виникають з або у зв'язку з придбанням або спробою придбання Власником картки будь-яких товарів і/або послуг в рамках цієї пропозиції (кожна претензія), повинні бути врегульовані власником картки Visa безпосередньо з Партнером, і Власник картки Visa не повинен заявляти жодних претензій Visa. Без шкоди для вищесказаного і в максимальній мірі, дозволеній законом, Visa не несе відповідальності перед будь-якою особою за будь-які втрати, збитки, витрати або претензії (прямі або непрямі) у зв'язку з травмами, смертю, хибним уявленням, шкодою або упущенням, що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або спробою використання пропозиції або товарів і/або послуг, що надаються в рамках Пропозиції.

Є питання щодо пропозицій? На допомогу прийде наш чат-бот Visa Ukraine!

Переходьте  в чат-бот Visa Ukraine, вибирайте в головному меню кнопку Support360 та отримуйте всю необхідну інформацію.