Чим сервіс Visme корисний для вашого бізнесу?

Visme – це все, що вам потрібно для створення красивого контенту. Це один з інструментів для проєктування, зберігання та поширення вашого контенту. Один інструмент, який надає вам усі необхідні шаблони, графіку та ресурси. І місце, де можна отримати безкоштовний освітній контент, створений для того, щоб дати не дизайнерам ресурси, які допоможуть їм стати чудовими візуальними комунікаторами.

Чому Visme?

 • висока безпека із захищеним паролем і зашифрованим посиланням, а також можливістю вимкнення обміну файлами в соцмережах.
 • велика кількість шрифтів, іконок, анімацій для прикрашання контенту.
 • функція для додавання медіафайлів: відео, аудіо, запису голосу.
 • переглядати та демонструвати контент можна з будь-якого пристрою.
 • простий і зрозумілий інтерфейс, в якому легко розібратися.

Спеціальна пропозиція від Visme для власників бізнес-карток Visa

 

Отримайте знижку 25% на річні плани Visme Starter і Pro з бізнес-карткою Visa.

Як скористатися пропозицією?

 1. Перейдіть на сайт Poshvine і натисніть кнопку «Claim Offer».
 2. Введіть перші 9 цифр номера вашої бізнес-картки Visa для валідації.
 3. Натисніть кнопку «Redeem», щоб перейти на сторінку пропозиції.
 4. Натисніть кнопку «Sign Up Free» і увійдіть у свій обліковий запис Visme.
 5. Виберіть будь-який шаблон, щоб почати, і виберіть опцію «Get Premium».
 6. Вашу знижку буде автоматично застосовано на сторінці оплати.

Пропозиція діє з 01 серпня 2023 року, 00:00 GMT по 31 липня 2024, 23:59 GMT.

Умови та положення

Умови та положення Партнера.
Visme – це служба підписки DIY (do it yourself / «зроби сам»).

Користувачі можуть у будь-який момент підписатися на платний план і скасувати підписку до настання наступного розрахункового періоду.

Користувачам надаються послуги відповідно до стандартних умов Visme, розміщених за адресою: https://www.visme.co/terms_conditions/.

Умови та положення Visa.
Зазначені деталі пропозиції ґрунтуються на інформації, наданій Партнером. Visa не дає жодних гарантій правильності інформації. Будь ласка, уточнюйте наявність і дійсність пропозиції безпосередньо у Партнера. Партнер є єдиним постачальником всіх товарів та/або послуг в рамках цієї пропозиції. Відповідно, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що придбання ним/нею будь-яких товарів та/або послуг у межах цієї Пропозиції є договором винятково між Партнером і ним/нею, а Visa не є і не буде його стороною. Використовуючи або намагаючись використовувати будь-які товари та послуги в рамках цієї Пропозиції, власник картки Visa розуміє, визнає та погоджується з тим, що: будь-які претензії, скарги або суперечки будь-якого характеру, що виникають з або у зв'язку з придбанням або спробою придбання Власником картки будь-яких товарів і/або послуг в рамках цієї пропозиції (кожна претензія), повинні бути врегульовані власником картки Visa безпосередньо з Партнером, і Власник картки Visa не повинен заявляти жодних претензій Visa. Без шкоди для вищесказаного і в максимальній мірі, дозволеній законом, Visa не несе відповідальності перед будь-якою особою за будь-які втрати, збитки, витрати або претензії (прямі або непрямі) у зв'язку з травмами, смертю, хибним уявленням, шкодою або упущенням, що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або спробою використання пропозиції або товарів і/або послуг, що надаються в рамках Пропозиції.

Є питання щодо пропозицій? На допомогу прийде наш чат-бот Visa Ukraine!

Переходьте  в чат-бот Visa Ukraine, вибирайте в головному меню кнопку Support360 та отримуйте всю необхідну інформацію.