• Платформа підтримки малого бізнесу

    Малий бізнес - основа нашої економіки. Якщо ви тільки починаєте або вже ведете свій бізнес, ми тут, щоб вам допомогти.

    #РазомЗМалимБізнесом

    #WhereYouShopMatters

Спеціальні пропозиції для малого бізнесу від партнерів Visa

Незалежно від того, на якому етапі ваш бізнес – ви отримаєте експертну допомогу. Ознайомтеся з наведеними нижче рішеннями для створення вебсайту, інтернет-продажів, початку отримання безготівкових платежів та іншими пропозиціями. Ви можете замовити спеціальні пропозиції від партнерів тільки через чат-бот Visa Ukraine.

Чат-бот

Чат-бот VisaUkraine надає держателям комерційних карток Visa Business, Visa Platinum Business та Visa Signature Business віртуального помічника, який дозволяє:

Технологія Tap to Phone


Розпочніть свій бізнес

Лише ідеї чи плану вийти на ринок з новою послугою не достатньо. Відкриття бізнесу передбачає, серед інших кроків, планування фінансових аспектів, прорахунок витрат на запуск та розуміння видів платежів, які ви будете приймаєте.

Керуйте своїм бізнесом

Якщо ви вже запустили свій бізнес чи вже наблизилися до цього, перевірте управління своїми фінансами, продажами (в Інтернеті й офлайн) та управління репутацією в Інтернеті.

Розвивайте свій бізнес

Перегляд ваших маркетингових зусиль, а також пошук підходящої стратегії комунікації в соціальних мережах допоможе вашому бізнесу розвиватися в потрібному напрямку