• Оновлення програми

    У рамках пом’якшення незначних порушень з боку торгових точок відділ керування ризиками платіжної системи Visa встановив нові вимоги щодо захисту даних для еквайрів у США і Канаді. Ці вимоги набирають чинності з 31 січня 2017 року.

  • Міжнародний реєстр постачальників послуг

    Міжнародний реєстр постачальників послуг Visa — це джерело інформації про зареєстрованих та законослухняних агентів, які надають платіжні послуги клієнтам і продавцям Visa.

  • Поширені питання про Програму реєстрації незалежних агентів

    Отримайте відповіді на загальні питання про Програму реєстрації незалежних агентів.

Дотримання вимог безпеки даних

Від підказок щодо попередження шахрайства до інноваційних технологій безпеки, ми надаємо потужні ресурси, щоб сприяти безпеці та захисту Вашого бізнесу.

Дотримання вимог стандарту DSS індустрії платіжних карток

Кожен, хто зберігає, обробляє чи передає інформацію держателя картки, повинен дотримуватися стандарту DSS індустрії платіжних карток. Він складається з 12 основних вимог, згрупованих у шість категорій, для встановлення та підтримки надійного та безпечного середовища обробки платежів. Співпрацюйте як партнер зі своїм еквайром для гарантування безпечних транзакцій для всіх клієнтів, застосовуючи стандарт безпеки даних (DSS) індустрії платіжних карток. Перш за все, ознайомтесь з інструкціями, а тоді перевірте, чи Ви відповідаєте відповідним вимогам.

Підтвердження дотримання вимог

Знайдіть час і перевірте, чи ви відповідаєте всім вимогам стандарту DSS індустрії платіжних карток. Це найкращий спосіб підтвердження того, що дані держателя картки обробляються безпечно, та виявлення всіх недоліків, які слід усунути. Ваш загальний обсяг транзакцій за угодою з Visa за 12-місячний період визначає Ваш рівень продавця та необхідні вимоги для підтвердження.

Програма технічних інновацій

Вкладайте кошти у безпечну технологію та полегшуйте дотримання вимог

Норми + оцінки

Постачальники послуг + платіжні додатки

Підтримуйте безпечні транзакції, співпрацюючи як партнер лише зі схваленими постачальниками послуг та платіжними додатками.

Платіжні додатки

Використовуйте лише безпечні, перевірені платіжні додатки.

Програми безпеки

Слідкуйте за новинами про останні зміни в стандартах безпеки
Presenting a contactless Visa debit card at checkout.

Додаткові ресурси

Вас також може зацікавити

Woman holding smart phone chatting with another woman at bar.