Вибір еквайра

Перш ніж підписувати договір співпраці з еквайром, слід врахувати наступне: 

  • Порівняйте ставки та комісійні, які пропонують різні еквайри, і знайдіть ті, які підійдуть вам найкраще. 
  • Переконайтеся, що ваш еквайр розуміє основи вашого бізнесу. 
  • Переконайтеся, що в контракті чітко зазначено назву еквайра. 

 

Отримайте готову інформацію

Основна комерційна інформація: назва, тип бізнесу, адреса, номер телефону та дата заснування.

Інформація щодо обробки розрахунків: оцініть, обробку якої суми ви очікуєте і яким буде основний канал обробки (особисті розрахунки, онлайн-оплата тощо).

Ідентифікаційні номери: федеральний податковий ідентифікаційний номер (за наявності) і ваш номер соціального страхування.

Банківська інформація: комерційний банківський рахунок та код відділення банку. 

 

Розуміння комісійних та ставок 

Підприємці зазвичай сплачують своєму еквайрові "комісію за операції з картками", розмір якої узгоджується між сторонами. Вартість послуг з обробки розрахунків, які надає еквайр, може бути включено у комісію за операцію з картками, що часто виглядає як відсоток від суми транзакції.  

 

Почніть приймати картки Visa для оплати рахунків 

Розрахунок карткою Visa для сплати рахунків може потенційно знизити належну дебіторську заборгованість, покращити грошовий потік та скоротити витрати на збирання заборгованостей і зменшити загальний борг. Ви отримуєте повну суму лише за одну транзакцію, і кошти надходять часто швидше, ніж платіж, надісланий поштою, при цьому відчутно зменшується ризик отримання фальшивих чеків і затримок. 

 

Отримайте доступ до маркетингових матеріалів Visa

Visa пропонує до ваших послуг готові маркетингові матеріали, що допоможуть пояснити переваги мобільної торгової точки, серед яких відео, веб-сторінки, посібники з використання тощо.  

 

Використовуйте Visa для своїх бізнес-потреб

Підприємці можуть скористатися перевагами платіжних інструментів Visa, створених спеціально для приватних підприємців, включаючи кредитні та дебетові картки.  

Ви також можете надіслати запит на відкриття бланкової кредитної лінії у фінансовій установі, щоб мати змогу користуватися продукцією бренду Visa. Із кредитною комерційною лінією Visa, яку вважають революційною чи «вічнозеленою», вам не доведеться подавати повторну заявку щороку, як із традиційною банківською кредитною лінією.