СТРАХУВАННЯ ПОЇЗДОК

 

Страхування для тих, хто подорожує - це розширена програма страхування для держателя картки Visa Signature (з лімітом покриття до 750 тис доларів США) і його сім'ї.

Як це працює?

  • Програма діє перші 90 днів всіх поїздок по Україні і за кордоном (покриття відрізняється).
  • Крім держателя картки за програмою вигоди отримують:

⇒ чоловік / дружина, не старше 80 років на момент початку періоду покриття,

і

⇒ до 5 осіб - діти, падчерки / пасинки, а також усиновлені діти молодше 18 років або 24 років, якщо вони навчаються (денна форма), не одружені / незаміжні і фінансово залежні від держателя картки (згідно з законодавчими нормами країни проживання ) і ті, які проживають разом з держателем картки (за винятком випадків роздільного проживання при денній формі навчання).

  • У програму включено більшість видів спорту за умови, що держатель картки не є професійним спортсменом, учасником змагань, і формат занять спортом передбачає необхідний рівень безпеки.
  • Програма діє тільки за умови оплати карткою Visa Signature або вартості транспортних витрат, або проживання під час поїздки.

Програма привілеїв забезпечує:

⇒ Надання довідкової інформації

⇒ Захист здоров'я

⇒ Захист особистого майна

⇒ Захист від непередбачених витрат

⇒ Захист від цивільної відповідальності

⇒ Компенсацію юридичних витрат.

Як скористатися програмою страхування для тих, хто подорожує?

  • З настанням страхового випадку зателефонувати в службу підтримки держателів преміальних карток Visa: +38 (044) 499 39 75 (для міжнародних дзвінків і дзвінків по Україні) і 0 800 305 797 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів в Україні) дзвінок переводиться на Assistance через меню IVR.
  • Надіслати електронне повідомлення в консультаційну службу Assistance за адресою: [email protected].

Страхування

Детально ознайомитись із основною інформацією про програму привілеїв, умови і винятки можна в Програмі привілеїв VISA CEMEA. Привілеї держателям преміальних карток Visa надаються на підставі страхового поліса (номер поліса ZABOTY00474).

Подробиці