Visa | Всюди, де прагнеш бути | Visa

Подаруйте ще більше кохання до Дня святого Валентина та 8 Березня, скориставшись спеціальними пропозиціями Visa

ПРОПОЗИЦІЇ

До 31 березня 2021 р. оплачуйте вашою карткою Visa на маркеті й отримуйте компліменти, ексклюзивне винне й коктейльне меню та доступ до комфортного лаунжу!

ПРОПОЗИЦІЇ

З 15 жовтня 2020 р. по 31 березня 2021 р.​ отримайте спеціальну пропозицію від sweet.tv: 1 рік безкоштовного контенту з пакетом Visa Premium!

ПРОПОЗИЦІЇ

Тепер і жителі Харкова можуть оплачувати за проїзд в громадському транспорті не тільки безпечно, але й зручно завдяки Visa!

ПРОПОЗИЦІЇ

Українські медики отримають захисні костюми для боротьби з коронавірусом та великодні кошики вдячності за відважну працю. Cкажіть медику: Дякую!

ПРОПОЗИЦІЇ

Завдяки новій технології від Visa ви можете розвивати ваш бізнес і приймати картки до оплати без додаткового обладнання.

НОВИНИ ДЛЯ ДЕРЖАТЕЛІВ ПРЕМІАЛЬНИХ КАРТОК VISA

Вибирайте улюблений месенджер і знаходьте чат-бот, щоб отримати віртуального помічника.

ПРОПОЗИЦІЇ

Вже 24 вересня 2020 року завітайте на відкриття «Музею Науки» в павільйоні «‎Наука» на ВДНГ, щоб досліджувати, створювати й надихатися з Visa!

ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

Вітаємо у Команді Visa!

Ми з гордістю вітаємо у Команді Visa Ольгу Харлан, Дар’ю Білодід та Єлизавету Мерешко, які представлять національну олімпійську та параолімпійську збірні України на Олімпіаді.


Подробиці