Відкриваємо можливості для кожного

Ми є світовим лідером електронних платежів, якому довіряють, що залучає більше людей до світової економіки. Наша мета — бути найкращим платіжним інструментом для кожного в будь-якому куточку світу.

Інновації впроваджуються для того, щоб допомогти кожному

Інновації закладені в нашій ДНК — це основа нашого бізнесу та основа всього, що ми робимо.

Visa підтримує світову економіку

Ми допомагаємо в об'єднанні бізнесу, банків і урядів у більш ніж 200 країнах і регіонах світу.

4.3 B

Картки Visa об'єднують людей по всьому світу¹

~14 K

Фінансові установи²

276 B

Платіжні транзакції³

130 M+

Точки продажу наших послуг по всьому світу⁴

Мережа, яка працює для всіх

Як мережа, якій довіряють, ми допомагаємо у здійсненні електронних платежів у більш ніж 200 країнах та територіях для клієнтів, продавців, фінансових установ, бізнесу, стратегічних партнерів та державних установ по всьому світу за допомогою інноваційних технологій.

Дізнайтеся як Visa допомагає у переказуванні грошей по всьому світу

Перетворюючі транзакції

Ми бачимо численні можливості у світі платежів та докладаємо всіх зусиль, щоб перевести 18 трильйонів витрат споживачів з готівки та чеків в електронні платежі.

Відкриваємо можливості

Наш підхід «мережа мереж» створює можливості для здійснення електронних платежів для клієнтів, бізнесу та урядів по всьому світу, підтримуючи платежі з картки на картку, бізнес-клієнт, бізнес-бізнес, уряд-громадяни.

Підтримка вашого бізнесу

Система платежів розвивається. Так само як і зростають потреби вашого бізнесу. Саме тому Visa пропонує клієнтам комплекс послуг, які охоплюють все: від протидії шахрайству та безпеки до результатів обробки даних та надання консультацій та аналітики.


Ми перші запровадили технологію електронних платежів

Ми вийшли на ринок у 1958 році, саме тоді Bank of America започаткував першу програму кредитних карток для споживачів в США. У 1974 році ми вийшли на міжнародний ринок та в 1975 році запровадили дебетові картки. У 2007 році регіональні представництва по всьому світу були об'єднані в одну компанію під назвою Visa Inc., а в 2008 р. вона стала публічною компанією з одним із найбільших IPO в історії. На сьогоднішній день ми представлені ​​в більш ніж 200 країнах і регіонах світу, пропонуючи своїм клієнтам продукти і послуги, для користування якими підійде картка, ноутбук, планшет, мобільний пристрій та багато чого іншого. Ми продовжуємо свій розвиток, однак наша мета залишається незмінною — бути найкращим платіжним інструментом для кожного в будь-якому куточку світу.

BankAmericard

1958

Bank of America запускає BankAmericard — першу картку з функцією «відновлюваного кредиту»

Народження Visa

1976

BankAmericard змінює назву на Visa, яка відтепер звучить однаково всіма мовами світу

Заснування Visa Inc.

2007

Visa стає міжнародною корпорацією, частиною якої залишається Visa Europe

Visa’s Lynne Biggar, Kelly Tullier, & a group of 10+ year employees joined by NYSE President Stacey Cunning to celebrate Visa’s 60 years of existence.

Правила та політика Visa

Як ми ведемо свій бізнес

Ми віримо в необхідність надання партнерам чіткого розуміння того, як саме компанія Visa керує своїм глобальним бізнесом

Дізнайтеся більше про правила та політику Visa


Міжбанківська комісія в Україні

Граничні розміри ставок внутрішньодержавних міжбанківських комісій щодо споживчих платіжних реквізитів