• Соціальний вплив

    Компанія Visa прагне сприяти інклюзивному, рівноправному та сталому економічному зростанню для всіх в усіх куточках світу.

Ми хочемо процвітання для всіх у всіх куточках світу.

Соціальний вплив є невід'ємною складовою прагнення компанії Visa сприяти інклюзивному, рівноправному та сталому зростанню для всіх в усіх куточках світу. Ми зосередили нашу увагу на стимулювання ініціатив, які використовують масштаби нашої мережі, продуктів, фінансових ресурсів і колективних знань та прагнення наших співробітників, щоб охопити тих, кому їх зазвичай бракує, та забезпечити їм доступ до ресурсів, які можуть допомогти покращити їхнє економічне, комерційне та суспільне життя.

Малий бізнес

50 M

До 2023 року ми прагнемо забезпечити цифрову підтримку для 50 мільйонів підприємств малого та мікробізнесу у всьому світі в рамках нашої діяльності щодо розвитку цифрового капіталу.

Власний капітал та доступність

500 M

Ми досягли нашої мети надати 500 мільйонам осіб, які не мали достатнього доступу до фінансових і банківських послуг, доступ до електронних платежів до 2020 року і продовжуємо допомагати іншим.

Громада

85 %

У 2021 фінансовому році 85% наших працівників взяли участь у програмах Visa, щоб допомогти своїм спільнотам.


Видатні програми та партнерства


Співробітники змінюють майбутнє

Visa заохочує та підтримує співробітників робити свій вклад будь-яким чином, який їх надихає, як-от волонтерська діяльність, надання або розширення можливостей для людей та громад, які потребують допомоги.

Фонд Visa