Наші інвестиційні проєкти

Сприяння підвищенню рівня життя людей у всіх куточках світу шляхом поширення знань та інструментів розвитку навичок, за допомогою яких забезпечуватиметься справедливий доступ до надійних і зручних методів фінансових розрахунків.

Партнери в нашій глобальній спільноті

A logo of Daraz

Daraz

Партнерство компанії Visa та Daraz має на меті підвищити цінність знань, які отримують гравці сектору ММБ на освітній платформі Daraz University, де можна сформувати необхідні навички для ведення і розвитку онлайн-бізнесу.

Neolli logo

Neolli

Головною метою співпраці компанії Visa та Neolli є сприяння оцифруванню фінансових операцій малих і середніх підприємств, зокрема серед ремісників у Марокко. До того ж раніше компанія Neolli здобула перемогу в іншому проєкті Visa — She's Next, діяльність якого спрямована на підтримку та масштабування компаній, очолюваних жінками.
Push by Panelys

Panelys

Разом з Panelys компанія Visa підтримує фермерів у Кот-Д’Івуарі, які вирощують какао та каву, пропонуючи ініціативи з фінансової освіти й технологій Visa, покликані допомогти оцифровувати фінансові операції таких невеликих агропідприємств.

Центр міжнародної торгівлі

Метою співпраці компанії Visa з Центром міжнародної торгівлі є підтримка малих підприємств, очолюваних молоддю, а також підприємств електронної комерції в Африці через проведення тренінгів, семінарів і реалізацію програм наставництва.


Приклади використання серед ММБ в регіоні CEMEA 

Neolli: Weaving Moroccan artisans into the digital economy
Zarina: A tale of digital empowerment in Kyrgyzstan's commerce
Field to cloud: Thrive agric's digitization of traditional farming in Nigeria

Співробітники змінюють майбутнє

Visa заохочує та підтримує співробітників робити свій внесок будь-яким чином, який їх надихає, як-от волонтерська діяльність, надання або розширення можливостей для людей та громад, які потребують допомоги.

Волонтерські вихідні

Працівники отримують 16 годин відпочинку за свою волонтерську діяльність.

Наставництво та програми кредитування

Наші працівники реалізують програми наставництва для малого бізнесу та кредитування Kiva.

Dollars for Doers

Працівники заробляють 10 доларів за годину волонтерської діяльності, передаючи їх на благодійність.


Добрі справи, які можна оцінити

Малий та мікробізнес

50 млн

До 2023 року ми прагнемо забезпечити цифрову підтримку для 50 мільйонів підприємств малого та мікробізнесу у всьому світі в межах нашої діяльності щодо розвитку цифрового капіталу.

Власний капітал та доступність

500 млн

Ми досягли нашої мети надати 500 мільйонам осіб, які не мали достатнього доступу до фінансових і банківських послуг, доступ до електронних платежів до 2020 року і продовжуємо допомагати іншим.

Спільнота

80 %

У 2022 році 80% наших працівників взяли участь у програмах Visa, щоб допомогти своїм спільнотам.*

* Дані, зібрані протягом 2022 фінансового року, який триває з жовтня 2021 року по вересень 2022 року.

Винагороди

Morocco flag

Марокко

Соціальні ініціативи компанії Visa отримали відзнаку Американської торгової палати в Марокко. Компанія Visa була удостоєна нагороди «Корпоративна соціальна відповідальність», яка присуджується підприємствам, чиї проєкти здійснюють позитивний вплив на суспільство. Результати церемонії вручення премії Американської торговельної палати

Democratic Republic of Congo flag

Демократична Республіка Конго

У ДРК компанії Visa та Vodacom Foundation об'єднали свої зусилля, щоб підтримати соціальне й економічне розширення прав і можливостей 500 жінок з інвалідністю. Для цього була створена грантова програма для малого бізнесу, яка давала змогу відкрити кіоск/крамницю товарів повсякденного вжитку з можливістю проведення безготівкових розрахунків. Регіональне представництво Visa отримало почесну грамоту від фонду Vodacom та Міністерства у справах людей з інвалідністю. 

Oman flag

Оман

Програма Sidrah Oman у 2023 році отримала престижну премію Youth Excellence Award від Міністерства культури, молоді та спорту в категорії «Діяльність, спрямована на молодь». Компанія Visa є одним зі спонсорів програми молодіжного лідерства Sidrah Youth Leadership Program, спрямованої на формування етичних орієнтирів майбутніх лідерів, розвиток позитивного мислення, побудову міцних стосунків, що уможливлюють ефективне лідерство, фінансової впевненості, навичок ведення бізнесу та цифрової грамотності, яка вже змінила життя понад 1000 людей.

Дізнайтеся більше про Фонд Visa

Фонд Visa прагне підтримувати економіку, засновану на принципі доступності, де кожен має можливість зростати.