Visa представляє Subscription Manager - просту та зручну функцію для економіки підписок, що стрімко розвивається

Новий інструмент управління регулярними платежами Subscription Manager дозволить користувачам легко відстежувати підписки.

КИЇВ, 10 червня 2024 — Сьогодні Visa (NYSE: V), світовий лідер у сфері цифрових платежів, оголосила про запуск Subscription Manager — нової комплексної послуги для фінансових установ, яка надає держателям карток Visa змогу просто та зручно відстежувати підписки просто з мобільного пристрою.

Глобальний ринок підписних сервісів стабільно зростає. Очікується, що до 2025 року його вартість досягне приголомшливих $406 млрд[1]. У міру того, як споживачі все більше користуються підписними сервісами в таких секторах, як роздрібна торгівля, продовольчі товари тощо, їм стає все складніше управляти численними платежами.

Новий інструмент Visa Subscription Manager допомагає зібрати ключові аспекти регулярних платежів в одному місці, дозволяючи держателям карток бачити, де зберігаються дані їхніх карток, переглядати, які регулярні платежі списуються з карток, та припиняти ці платежі.

«Відстежувати особливості умов кожної платформи буває складно, що потенційно може призвести до непомічених стягнень коштів навіть після скасування підписки, — прокоментувала Крістіна Дорош, старша віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в 17 країнах. — Наша мета — зробити цей процес простішим і переконатися, що держателі карток точно знають, кому й коли надходять їхні кошти».

Очікування споживачів щодо безшовних та безпечних цифрових платежів зростають, тож емітентам важливо йти в ногу з їхніми запитами. Цю тенденцію підтверджують дані звіту Visa, який скоро буде опублікований: 63% опитаних споживачів влаштовує майбутнє, повністю побудоване на цифрових грошах[2]. Швидке впровадження нових цифрових фінансових інструментів і послуг сприяє цьому переходу, і споживачі все частіше використовують застосунки та мобільні гаманці для управління своїми коштами. У цьому ж звіті повідомляється, що понад половина опитаних споживачів почали використовувати мобільні гаманці лише минулого року[3].

Subscription Manager — це найновіше доповнення до пакету Visa Digital Enablement, обширного набору інструментів та гнучких рішень, що допомагають емітентам запропонувати кращий цифровий досвід держателям карток. Нове рішення докладається до невпинних зусиль Visa щодо підвищення прозорості та контролю в економіці підписок, спираючись на такі ініціативи, як мандат компанії 2020 року, який вимагає від продавців отримати згоду держателя картки після безкоштовного пробного періоду або вітальної спецпропозиції, перш ніж почати стягувати кошти.

Subscription Manager вже доступний в Україні.

Для отримання додаткової інформації про цей інструмент, а також про рішення Visa для емітентів та інші додаткові послуги для бізнесу, відвідайте Visa Developer Center.

[1] Juniper Research, Subscription Economy Future Strategies & Market Forecasts 2022 – 2026
[2] Visa, 2024 Consumer Segment Analysis: How Digital Maturity Shapes Consumer Financial Behavior (буде опублікований цієї весни)
[3] Visa, 2024 Consumer Segment Analysis: How Digital Maturity Shapes Consumer Financial Behavior (буде опублікований цієї весни)


Інформація про Visa

Visa (NYSE: V) — світовий лідер індустрії електронних платежів. Щороку Visa обробляє платіжні транзакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у понад 200 країнах. Наша місія — об'єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, аби сприяти процвітанню споживачів, бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей в усьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті visa.com.ua.