Понад 1 600 000 грн на порятунок життів домашніх улюбленців у притулках: результати акції «Лапка турботи»

Мережа зоомаркетів MasterZoo, що входить до групи компаній Suziria Group, та UAnimals за підтримки Visa оголосили результати третьої хвилі акції «Лапка турботи». Завдяки ініціативі протягом двох місяців вдалося зібрати понад 1 632 360 грн. Виручені кошти спрямовано на придбання карантинних боксів, які роками допомагатимуть рятувати домашніх улюбленців у притулках.

За словами ветеринара Віктора Воротникова, без спеціальних умов у притулках можуть померти до 70% цуценят і 30-40% кошенят. Так, тварини, які потрапляють у притулки, мають слабкий імунітет, тому стикаються з ризиком зараження від інших тварин, що призводить до летальних випадків. Натомість карантинні бокси дають змогу комфортно ізолювати тварин, забезпечити медичний догляд, підтримати їхнє здоров'я та гарантувати безпеку перед потраплянням у новий дім.

Саме тому метою третьої хвилі акції «Лапка турботи» було забезпечення притулків ізоляційними боксами для післяопераційної реабілітації. Це дасть можливість вилікувати та зберегти життя тисячам тварин, які цього потребують. Зібрані кошти вже перераховано фонду UAnimals.

«Тварини, яких UAnimals вивозять із прифронтових областей, часто потребують лікування, бо мають поранення від снарядів, контузії або занедбані переломи і пухлини, які ніхто ніколи не лікував. 26 карантинних боксів, що ми закупимо за зібрані завдяки «Лапці турботи» гроші, дадуть змогу ефективно лікувати тварин у 26 притулках України. Ці бокси прослужать довгі роки і допоможуть, без перебільшення, тисячам тварин», – каже керівниця відділу партнерств та фандрейзингу Валентина Тарковська.

Зокрема, UAnimals закупить і доставить бокси для таких притулків, як: Центр порятунку та евакуації «Безпритульний світ» на Київщині, притулок «Котоносики», притулок «Всі Хвостики», притулок «КотоХата», Гостомельський притулок, притулок Дар'ї Корх, ГО «Фатум», БО БФ «Служба захисту тварин «Шанс», Сумське товариство захисту тварин, Бабинецький притулок, БФ «Зоосім’я», притулок «Новий Світ» та інші.

Ініціатива тривала з 19 вересня по 19 листопада 2023 року. Кожен охочий міг долучитись, придбавши наліпку у формі лапки за 10 грн у зоомаркетах або інтернет-магазині MasterZoo. За умови оплати «лапки» карткою Visa, Visa перетворювала 10 грн на благодійні 30 грн. У магазинах також можна було підписати наліпки ім'ям свого домашнього улюбленця, тим самим залучивши його до допомоги.

Всього за два місяці акції було продано понад 75 тис. наліпок, що на 32% більше від кількості проданих лапок за попередню хвилю акції.

«"Лапка турботи" – це внесок на підтримку притулків та збереження життя безпритульних тварин. Ми спостерігаємо, що з кожним новим запусуком ініціативи кількість людей, які хочуть допомогти домашнім улюбленцям, зростає. Якщо в першій хвилі число придбаних наліпок сягало 35 тис., у другій – 57 тис., то вже в третій – це 75,5 тис. Дякуємо всім, хто долучився до нашої акції. МasterZoo і надалі планує запускати проєкти, спрямовані на допомогу тваринам. Не виключено, що буде і четверта хвиля «Лапки турботи», враховуючи позитивну динаміку зростання залучення українців до акції, – коментує Денис Рогачев, директор напряму e-commerce всеукраїнської мережі зоомаркетів MasterZoo.

Це вже третій успішний запуск «Лапки турботи». Завдяки проєкту загалом зібрано понад 4 млн гривень. Після першої хвилі, що тривала протягом серпня–жовтня 2022 року, вдалося простерилізувати та вакцинувати 251 тварину в різних регіонах України. А виручені кошти після другої хвилі на початку 2023 року були спрямовані на закупівлю ветеринарних препаратів та лікування, стерилізацію і вакцинацію тварин, що постраждали від війни.


Довідка

MasterZoo – всеукраїнська мережа зоомаркетів, що входить до групи компаній Suziria Group та понад 15 років забезпечує потреби домашніх улюбленців у кормах, ветпрепаратах, амуніції, товарах першої потреби тощо. Щодня відчиняють двері 174 зоомаркети MasterZoo у 35 містах України. Наша місія – добробут домашніх тварин! І ми впевнені, що він залежить від умов, які ми створюємо для них та їхніх господарів. Саме тому попри перешкоди продовжуємо розширювати мережу й активно розвивати інтернет-магазин, щоб улюбленці у різних куточках країни отримували необхідні товари для комфортного та щасливого життя. Дізнайтеся більше на сайті: masterzoo.ua.

Благодійна організація UAnimals була створена у 2016 році та покликана врятувати тварин від жорстокого поводження. З початку повномасштабної війни UAnimals активно допомагає тваринам із зони бойових дій: евакуацією, кормами та ліками для притулків. Команда розпочала відбудову закладів для тварин, які постраждали від російської агресії. Було запущено всеукраїнську програму безкоштовної стерилізації безпритульних тварин, яка вже діє в багатьох містах. Дізнайтеся більше на сайті: uanimals.org.

Visa (NYSE: V) – світовий лідер індустрії електронних платежів, що сприяє транзакціям між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у більш ніж 200 країнах та територіях щороку. Наша місія – об’єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоб сприяти добробуту споживачів і процвітанню бізнесу й економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтесь більше на сайті: visa.com.ua.