В Україні стартував прийом заявок на участь у глобальному інноваційному конкурсі для фінтех-стартапів Visa Everywhere Initiative
Київ, 19 квітня 2023 р. — В Україні відкрито прийом заявок на участь у Visa Everywhere Initiative 2023 (VEI), глобальному конкурсі відкритих інновацій, під час якого стартапи представляють свої передові продукти для вирішення завдань майбутнього у сфері платежів і комерції. Прийом заявок триватиме до 14 травня на сайті.
Окрім грошових призів, переможцям VEI надається доступ до широкої мережі партнерів Visa у банківському, торговому, венчурному та державному секторах. Переможці також отримають визнання від одного з найнадійніших та цінних глобальних брендів.
Фінал відбору в регіоні Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки (CEMEA) транслюватиметься 27 липня у прямому ефірі на сайті TechCrunch — провідного онлайн-видання, що спеціалізується на технологічній галузі та екосистемі стартапів. Стартап, що переможе на регіональному етапі конкурсу, візьме участь у глобальному фіналі, який відбудеться 19 вересня на конференції TechCrunch Disrupt у Сан-Франциско (США).
Цьогоріч на конкурсі в регіоні CEMEA вперше вручать нагороду в галузі безпеки та управління ризиками – Fintechs Innovating in Risk Excellence, або FIIRE, Award. У рамках спеціальної номінації Visa в партнерстві з Emirates NBD шукатимуть глобальних фінтех-гравців у таких сферах, як протидія шахрайству, кібербезпека та управління кредитними ризиками. Після спільної оцінки представниками Visa та Emirates NBD проєкт-переможець отримає приз у розмірі 25 000 доларів США та можливість попрацювати з Emirates NBD, провідним банком регіону.
«Конкурс Visa Everywhere Initiative — це платформа, яка дозволяє фінтех-компаніям та підприємцям демонструвати найбільш новаторські та ефективні рішення у сфері платежів та комерції, — прокоментувала Віра Платонова, старша віцепрезидентка, директорка регіонального представництва Visa в 17 країнах. — Потенціал фінтехів величезний: завдяки високотехнологічним інноваційним рішенням вони здатні принести великі соціальні переваги на ринки, де працюють, особливо коли йдеться про надання фінансових послуг тим, хто традиційно був забезпечений ними недостатньо. Ми у Visa віримо, що доступ до цифрової економіки сприяє справедливому та інклюзивному зростанню, а конкурс VEI є важливим інструментом підтримки новаторів, які відіграють провідну роль у цьому напрямі».
З моменту запуску VEI у 2015 році компанії з більш ніж 100 країн отримали фінансування у розмірі понад $16 млрд, а також було створено комьюніті, що включає в себе майже 12 000 стартапів з усього світу. Торік у ході конкурсу, в якому взяли участь понад 4 000 стартапів із п'яти регіонів, було виділено призовий фонд у розмірі понад $530 000. Нігерійська компанія ThriveAgric, переможець VEI 2022, здобула головний приз VEI Global у розмірі $100 000, а також спеціальний приз Visa Direct у розмірі $20 000.
VEI шукає амбітних підприємців-інноваторів, які розширюють можливості місцевих спільнот, створюючи рішення у сфері платежів та комерції для бізнесів будь-якого розміру та сектору, у тому числі:
Які проєкти ми шукаємо
Інструменти надання цифрових послуг та цифрові емітенти
- Блокчейн і криптовалюти
- Краудфандинг
- Банкінг як послуга (BaaS)
- BIN спонсори
- Емітенти/процесори
- Програмні менеджери
Цифрова емісія
- Блокчейн і криптовалюти
- Альтернативні форми кредитування
- Управління особистими фінансами
- Грошові перекази
- Цифровий банкінг (необанки)
- Цифрові гаманці, P2P-платежі та перекази
- Бонуси для співробітників
- Кредиторська заборгованість
- Корпоративні картки (управління витратами)
Додаткові можливості для продавців та/або клієнтів у сфері фінансів
- Дані та аналітика
- Ідентифікація, автентифікація та безпека
- Технології в сфері страхування (InsurTech)
- Програми лояльності
- Торгові сервіси та інструменти
- Інфраструктура для обробки та проведення платежів
- Роздрібна торгівля
- Інше
Відновлення малого та середнього бізнесу
- Рух грошей (грошові виплати, внутрішні (intra-account) перекази, постачальники Р2Р та платежі)
- Готовність до прийому цифрових платежів (електронна комерція та прийом платежів за допомогою смартфона)
- Управління ризиками (повернення коштів тощо)
- Бренд-менеджмент (управління спільнотами тощо)
Нові категорії 2023 року:
- Фінтехи у сфері екології та сталого розвитку
- Управління ризиками
- Міська мобільність
Цьогорічні призи
- VEI CEMEA Regionals перше місце: 20 000 доларів США
- VEI CEMEA Regionals приз глядацьких симпатій: 10 000 доларів США
- VEI CEMEA Regionals переможець у спеціальній номінації у сфері управління ризиками: 25 000 доларів США
Нагороди та грошові призи глобального фіналу
- VEI Global абсолютний переможець: 50 000 доларів США
- VEI Global приз глядацьких симпатій: 10 000 доларів США
- VEI Global – Visa Direct: 10 000 доларів США
- Крім того, всі 5 фіналістів зможуть представити свої компанії на TechCrunch Disrupt у фірмовому павільйоні Expo Hall.
Абсолютний переможець та переможець у номінації Visa Direct також мають право претендувати на приз глядацьких симпатій. Детальна інформація про Visa Everywhere Initiative доступна на нашому сайті.
Інформація про Visa
Visa (NYSE: V) – світовий лідер індустрії електронних платежів. Щорічно Visa обробляє платіжні транзакцій між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у понад 200 країнах. Наша місія – об'єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоби сприяти процвітанню споживачів, бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті Visa.com.ua.
Контакти
Олена Гавінська
Директор з корпоративних комунікацій
Visa CISSEE
[email protected]