У рамках благодійного проєкту Ощадбанку та Visa «Подаруйте укриття дітям» у шосткинській школі №6 відкрили оновлене укриття

ШОСТКА, 27 липня 2023 року — У загальноосвітній школі №6 міста Шостки (Сумська область) відкрили оновлене укриття для працівників та учнів. Очне навчання у школі стане зручнішим та безпечнішим.

Близько 1,5 млн грн на ремонт та облаштування укриття було зібрано в рамках благодійної кампанії Ощаду та Visa «Подаруйте укриття дітям», яка стартувала 1 березня 2023 року.

До доброчинної ініціативи приєднались десятки тисяч людей: при розрахунку будь-якою карткою Visa від Ощаду в торговельній мережі на суму від 50 грн банк переказував 1 гривню на проєкт відбудови.

Школа в Шостці стала першою, чиє укриття було відновлено в рамках цього проєкту.

Зібрані кошти дали можливість здійснити капітальне оновлення укриття. Будівельні та інфраструктурні роботи включали ремонт фундаменту, ґрунтовне оновлення інженерних комунікацій, реконструкцію санвузлів та встановлення нових меблів.

«Мета кампанії «Подаруйте укриття дітям» полягає в тому, щоб навіть жахіття повномасштабної війни не переривали навчальний процес. Аби школярі продовжували вчитись, потрібні бомбосховища та укриття, які роблять навчання безпечним. Особливо це актуально в Шостці, за 60 км до кордону з країною-агресором. Я дякую представникам компанії Visa за те, що вони підтримують нас у цій благородній ініціативі. Без повноцінної освіти важко уявити успішну державу. Отже, ця кампанія – наша спільний внесок у квітучу повоєнну Україну»,прокоментував Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

«У цьому проєкті декілька позитивних складових. Насамперед це допомога поступовому переведенню навчання в українських школах на очну форму. Це важливо, адже всі добре розуміють, що онлайн-освіта не настільки ефективна порівняно з безпосереднім викладанням та спілкуванням з однолітками. Ще один момент – цей проєкт популяризує безготівкові розрахунки. Люди, які звикли користуватися картками Visa, не лише убезпечують процес платежу, вони також є благодійниками. І це є ще одним стимулом для всіх відмовлятись від готівки», – зауважив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

«Оновлене укриття стало краще за решту навчальних класів, тож тепер їх доведеться підтягувати до рівня укриття. Я дякую всім за такий подарунок нашій школі», – додав мер Шостки Микола Нога.

«Відновлюючи шкільні укриття, соціально відповідальний бізнес та небайдужі громадяни інвестують у майбутнє своєї країни, – зазначила Світлана Чирва, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові. – Ми дуже раді приєднатись до благодійної ініціативи свого багаторічного партнера – Ощадбанку. Ми знову показали, що інструменти онлайн-благодійності та цифрові платежі ефективно працюють у терміновому вирішенні соціально важливих питань та фандрейзингу».

З офіційними правилами акції «Подаруйте укриття дітям» можна ознайомитись тут.


Інформація про Visa

Visa (NYSE: V) — світовий лідер індустрії електронних платежів. Щороку Visa обробляє платіжні транзакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у понад 200 країнах. Наша місія — об'єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, аби сприяти процвітанню споживачів, бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей в усьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтеся більше на сайті Visa.com.ua.

Інформація про Ощадбанк

Ощадбанк – провідний український універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належить державі. З початку воєнних дій Ощад як системно важливий банк перш за все сконцентрував зусилля на забезпеченні безперебійної роботи на всіх рівнях. Ощадбанк має найбільшу мережу, яка налічує близько 1200 відділень та надає послуги більш ніж 6,6 млн клієнтів.

Контакти для медіа

Леонід Зябрев, начальник управління
зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ощадбанку:
[email protected]